dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wężerów

Wężerów,małopolskie

1 100 000 zł15 002 m² 73,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obszerna nieruchomość 1,5 ha w spokojnej i cichej okolicy odległą zaledwie ok 350 metrów od trasy E7 km i niecałe 4 km od węzła S7 w Miechowie, zakłady przetwórstwa amplus 2,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Warszawa,mazowieckie

1 489 000 zł86 m² 17 313,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nformacje ogólne: lokalizacja: warszawa, marysin Wawerski ul. Naddnieprzańska 30 Metraż: 86 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 2013 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena: 1 489 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rybarzowice,śląskie

630 000 zł128 m² 4 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej to nie tylko miejsce do zamieszkania, to inwestycja w przyszłość, gwarancja spokoju i stabilności. Wyjątkowe położenie, niepowtarzalne warunki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody Romanów

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł89 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania apartament na Romanowie nie czekaj, zakochaj się od pierwszego wejrzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł40 m² 13 409,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w Gdańsku, przy ul. Ofiar Grudnia 70, na osiedlu Więcej dewelopera robyg. To świetna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 232 423 zł74 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na sprzedaż 4 lokale handlowo-usługowe w fantastycznej lokalizacji przy ul. Kobierzyńskiej z rynku pierwotnego. Lokal 1 - 169,33 m2 Lokal 2 - 284,61 m2 możliwość odsprzedaży Lokal 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

698 040 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Mistrzejowicach | 49,86 m + loggia | I piętro | Bez prowizji i pcc Harmonogram płatności 20/80 komfortowe warunki zakupu Zakup mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Czeladź,śląskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji w Czeladzi! Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 47 m , idealne dla pary lub rodziny, poszukującej lokum z dobrym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł47 m² 8 955,22 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w biurze Partnerzy Nieruchomości prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 350 000 zł886 m² 3 781,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 593 m²

Budynek mieszkalny jednorodzinny, magazyny, sklepy , pomieszczenie mieszkalne na działce 3593 m2! Mam przyjemność zaprezentować Państwu kompleks budynków na działce 3593 m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Kamionna,mazowieckie

5 000 000 zł600 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:87 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka ogrodzona panelami o pow. Ponad 7 ,8 ha (78000m2), nowe 2 szerokie 5m bramy i 2 zjazdy z dk 62 na Węgrów, furtka (szer. 1m) z chodnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sotta Sokoła

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł113 m² 14 955,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję świeżo wykończone mieszkanie 113 m2 z antresolą na warszawskim Natolinie przy ul. Kazimierza Sotta Sokoła za cenę 1 690 000 zł. **kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winnicka

Wieliczka,małopolskie

1 049 000 zł78 m² 13 448,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w Wieliczce, niespełna kilkaset metrów od granicy Krakowa. Nieruchomość znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 285 000 zł64 m² 19 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja eldorado, park lotników, capghemini 3 pokoje, gotowe do wejścia oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,27m2, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł52 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż: 2-pokojowe, urządzone mieszkanie o powierzchni 51,93 m , zaledwie kilka minut od centrum. Atuty mieszkania: - w pełni umeblowane i wyposażone - balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makowa

Płońsk,mazowieckie

959 000 zł216 m² 4 439,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż: piękny dom w Płońsku przy ul. Makowej 6 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? Ta oferta jest dla Ciebie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

526 000 zł39 m² 13 487,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **na sprzedaż: przestronne mieszkanie w sercu Krakowa lub zamiany. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 57 m kw, usytuowane na 3 z 4 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

881 364 zł73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami, zlokalizowane w sercu Piaseczna. To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

512 000 zł38 m² 13 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne mieszkanie 38 m z balkonem Osiedle Złotego Wieku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

711 111 zł73 m² 9 741,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Segment w budynku 1-rodzinnym, 2-lokalowym gdzie nowoczesna architektura i technologia idą w parze z wygodą i spokojem codzienności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 90 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Szukasz domu w górach dla siebie lub pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wadowice

Wadowice,małopolskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sopot,pomorskie

275 500 €75 m² 3 673,33 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalska

Zabrze,śląskie

190 000 zł34 m² 5 520,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka Centrum Zabrza Balkon francuski Na sprzedaż mieszkanie w centrum Zabrza przy ulicy Kowalskiej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Sucha Beskidzka,małopolskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom 220 m w miejscowości Włodzimierka | Działka 25 arów Cena obowiązuje tylko przy płatności gotówką. Finansowanie kredytem - cena 399 000 zł. Przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przestronny dom w spokojnej miejscowości Włodzimierka Cena obowiązuje tylko przy płatności gotówką. Finansowanie kredytem - cena 399 000 zł. Oferujemy wolnostojący, solidnie wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włodzimierka

Włodzimierka,kujawsko-pomorskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Włodzimierka. Cena obowiązuje tylko przy płatności gotówką. Finansowanie kredytem - cena 399 000 zł. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 375 000 zł77 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

687 800 zł58 m² 11 757,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera + Nie płacisz pcc + nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mierzyn,zachodniopomorskie

315 000 zł825 m² 381,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Mierzynie - idealna lokalizacja blisko Szczecina Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Piaseczno,mazowieckie

870 000 zł358 m² 2 433,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż udział 4/6 w nieruchomości zabudowanej - atrakcyjna inwestycja! Oferuję do sprzedaży udział 4/6 w nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma budynkami, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plac Pokoju

Lębork,pomorskie

385 000 zł53 m² 7 299,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| słoneczne | 3 pokoje | centrum | balkon | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze. Lokal o powierzchni 52,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drużbice

Drużbice,łódzkie

490 000 zł128 m² 3 828,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Cena domu 490 000 zł cena za całość 1 200 000 zł! Super okazja! polecam! Oferta Sprzedaży - Osiedle pod Dębem Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

604 089 zł38 m² 15 809,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży kawalerkę o pow 27m2 położoną na Bocianowie w Bydgoszczy. Pierwsze piętro w zrewitalizowanej kamienicy z wystawem okien od strony południowo - zachodniej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij