dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Jedlińsk

Jedlińsk,mazowieckie

680 810 zł5 237 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedlińsk, ul. Polna, 10km od Radomia - 4km do drogi ekspresowej S7 Działka budowlana 5237 m2 - składająca się z dwóch działek 225/4 i 225/2 charakterystyka I przeznaczenie: > stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa propozycja działka nad jeziorem Drwęckim (ok. 10 km od Ostródy) wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę i kosztem realizacji domu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kołaków

Kołaków,mazowieckie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana przy drodze asfaltowej o powierzchni 1000 m w miejscowości Kołaków gm. Dąbrówka powiat Wołomin Super spokojna okolica , do obwodnicy Radzymina 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogów

Głogów,dolnośląskie

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom z dużą działką Grodziec Mały - energooszczędny, przestronny i gotowy do zamieszkania free home Biuro Nieruchomości Głogów prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

339 000 zł51 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem i garażem położone na II piętrze ocieplonego bloku w okolicach ul. Warszawskiej w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa 51 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

421 500 zł37 m² 11 376,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowa przestrzeń do życia To funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,05 m idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja na wynajem. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

120 000 zł58 m² 2 068,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 58 m - Boguszów-Gorce | Świetna lokalizacja | Duży potencjał Opis nieruchomości: na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 58 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

490 780 zł41 m² 11 970,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę. Mieszkania od dewelopera + Nie płacisz pcc + nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawornik

Jawornik,małopolskie

1 290 000 zł295 m² 4 368,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Studio Nieruchomości Kraków przedstawia piękny dom jednorodzinny w miejscowości Jawornik, gmina Myślenice - dom z możliwością łączenia funkcji mieszkalnych i firmowych (poziom -1) dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł148 m² 8 761,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bobrowniki

Bobrowniki,lubuskie

120 000 zł1 282 m² 93,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę o pow. 1282 m2 położoną w Bobrownikach. Ta malownicza działka około 13 ar to idealne miejsce na realizację marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Koszęcin,śląskie

542 651 zł58 m² 9 348 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - pakiet dwóch lokali usługowych! 1a+1b Funkcjonalne, słoneczne wnętrza - idealne na kawiarnie, punkt usługowy, mały handel lub biura. Biuro Nieruchomości bmc prezentuje kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

145 000 zł637 m² 227,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 637 m 2 , z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku usługowego 2-kondygnacyjnego, wraz z niezbędną infrastrukturą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łęgska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł31 m² 5 578,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,37 mkw + przynależna piwnica 2,49 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, wybudowanego w 2001 r. z cegły, w terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

617 000 zł56 m² 10 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3. piętrze w 11 piętrowym bloku z nową windą. Budynek z 1980 r., wykonany z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szklarska

Orzesze,śląskie

179 000 zł30 m² 5 888,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka z potencjałem | Orzesze, ul. Szklarska Mieszkanie o powierzchni 30,40 m , usytuowane na 3 piętrze w Orzeszu przy ul. Szklarskiej, to doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Libertów

Libertów,małopolskie

2 000 000 zł366 m² 5 464,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Oferujemy przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 366 m , zlokalizowany na ulicy Góra Libertowska w Libertowie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 000 zł44 m² 5 388,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niepowtarzalną okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,17 m , położonego w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Krasińskiego. Ta urocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

749 900 zł55 m² 13 627,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje W nowej hucie! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Szkolnym (nowa Huta). Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł78 m² 16 120,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 77,5 metrowe mieszkanie na warszawskim osiedlu Central Park przy ul Kłobuckiej. Mieszkanie składa się Z: salonu z 6 metrowym balkonem kuchni dwóch sypialni łazienki toalety hallu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł29 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

#2 pokoje#i piętro#blisko Morza# Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku (wspólnota mieszkaniowa) w centrum miasta przy ul. Okopowej. Jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 199 000 zł130 m² 9 257,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Ostatni dom urządzony pod klucz na osiedlu zacisze polna! Dom na nowym kameralnym Osiedlu "zacisze Polna" przy ul.Polnej w Cybulicach Małych 15 minut drogi za Łomiankami w otulinie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krasne

Krasne,lubelskie

1 899 000 zł230 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Świetnie funkcjonująca, dochodowa agroturystyka na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim nad jeziorem Łukcze czeka na nowych właścicieli, którzy ze świeżą energią będą kontynuować i poszerzać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł44 m² 14 036,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m, w budynku z 1972 roku. Nieruchomość po wymianie instalacji, bez nakładu finansowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł150 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w standardzie premium w zielonej i spokojnej okolicy Piękny dom, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Działowskiego

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł5 200 m² 317,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

przy drodze, uzbrojona, nie ogrodzona, krzaki; media/instalacje: w granicy, woda, prąd, gaz, kanalizacja w projekcie; otoczenie: nowa zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga gminna; do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sorkwity

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

500 000 zł65 m² 7 661,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie po generalnym remoncie. Położone w miejscowości sorkwity, k. Mrągowa. W pełni wyposażone (meble+nowe rtv i agd w cenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przybytowska

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

260 000 zł10 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 251 Tolkmicko. Ziemia Obiecana, co Czeka na Swego Właściciela Tam, gdzie niebo spotyka się z horyzontem wzgórz kadyńskich, a poranek otula światłość miękka jak tkanina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

265 000 zł68 m² 3 887,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rumia,pomorskie

949 000 zł1 776 m² 534,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Rumi - Szmelta Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1774 m , położoną w ekskluzywnej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Recz

Recz,zachodniopomorskie

749 000 zł135 m² 5 548,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 027 m²

Jeśli, szukasz ciszy i spokoju, a jednocześnie bliskiej odległości od miasta ( 4 km) to, ta oferta jest skierowana do Ciebie. Bardzo ładny dom, położony na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 314,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe ustawne mieszkanie na granicy Józefosławia, julianowa i Piaseczna. Nowy budynek z 2024 roku. Powierzchnia 46m2: 2 pokoje - 8 i 10m2, salon z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

289 000 zł1 120 m² 258,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Murowańcu wśród nowo powstających domów jednorodzinnych blisko lasu o powierzchni ok 1120m2! M edia : -woda,prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Łódź,łódzkie

318 000 zł36 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 36 m w zielonej części Łodzi - gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Michalusa

Gorlice,małopolskie

999 999 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Miejsce na Twój biznes - Gorlice. Na sprzedaż działka o powierzchni niespełna szesnastu arów, zabudowana budynkiem murowanym o powierzchni około siedemdziesięciu pięciu metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Śliwa

Śliwa,warmińsko-mazurskie

69 000 zł1 537 m² 44,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zakupu działki, która znajduje się w malowniczej, zwartej zabudowie wsi Śliwa , oddalonej zaledwie 8 km od Zalewa oraz 11 km od urokliwego Miłomłyna. Ta oferta stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

11 000 000 zł12 300 m² 894,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od Kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse oferuje na sprzedaż halę magazynowo-logistyczno-produkcyjną, która może być wykorzystana do lekkiej produkcji, logistyki, jako.