dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

515 000 zł47 m² 10 931,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Józefa Strusia. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 47,11 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Łódź,łódzkie

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie M3 : 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Największym atutem mieszkania jest lokalizacja - blok znajduje się bardzo blisko Manufaktury, ale jest schowany od głośnych, ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

491 576 zł53 m² 9 231,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie! Umów się na prezentacje! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Zadzwoń i dowiedz się więcej: najważniejsze atuty tego mieszkania: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

494 169 zł69 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc bez Prowizji dla Biura Zapraszam do prezentacji mieszkania położonego w Trzebini. Lokal nr 12 ma powierzchnię 68,73 m2 położony jest na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

677 500 zł59 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, niezwykle jasne, narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 59,05 m z balkonem 6,00 m . Funkcjonalny układ pomieszczeń, okazyjna cena, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

1 093 000 zł89 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży piękne, duże, rozkładowe mieszkanie, usytuowane w dwupiętrowym, kameralnym budynku "villa Calma",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 344 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

770 000 zł47 m² 16 272,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

#500 Metrów Do morza#parking#bliskość natury#nowa Promenada# Przedmiotem sprzedaży jest gotowy lokal mieszkalny usytuowany w nowoczesnym, nowym budynku zrealizowanym w wschodniej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daniłowskiego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28 m, położóne na 6. piętrze budynku na Bielanach. Lokal po generalnym remoncie kilka lat temu, w dobrym stanie technicznym gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł420 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferta sprzedaży segmentu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Królowej Marysieńki. Powierzchnia domu wynosi 420 m2. Usytuowany jest na działce o powierzchni 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł29 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ulicy Parnickiego we Wrocławiu. To idealna oferta dla singli, par lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

460 000 zł830 m² 554,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Tatry idealna pod dom jednorodzinny lub letniskowy. Lokalizacja: bukowina Tatrzańska, wierch Rusiński Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 830.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Wymaga remontu/odświeżenia. Spokojna okolica i blok. Czynsz 720 zł ( w tym woda, ogrzewanie). Powierzchnia 57,1 m2, loggia mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

499 264 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 43,04m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim. To doskonałe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł77 m² 11 096,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bez barier architektonicznych! Na sprzeaż mieszkanie o powierzchni 76,6 m2 zlokalizowane jest na Bezrzeczu na cichym, kameralnym i przestronnym osiedlu, na którym znajduje się przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

829 000 zł43 m² 19 203,20 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 43,17 m przy ul. Krowoderskich Zuchów w inwestycji Torre Verona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radonie

Radonie,mazowieckie

790 000 zł3 000 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży słoneczną działkę w Radoniach w cichym zakątku. Działka w całości ogrodzona, wymiary 47x63 m. Prąd doprowadzony do nieruchomości, do wodociągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

694 724 zł58 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla Studenta | blisko centrum | Spokojna okolica Chodź wprowadze cię do funkcjonalnej przestrzeni którą możesz urządzić pod siebie i zacząć mieszkać. Nowoczesna kawalerka 28 m + piwnica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossolińskich

Gliwice,śląskie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja do 31.05.2025R Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Gliwice Łabędy - bardzo niskie koszty utrzymania ( 335 zł/msc) - łącznie 49 mkw - 2 pokoje - balkon - osobna kuchnia - piwnica - zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Kalety,śląskie

299 000 zł4 863 m² 61,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Kaletach Drutarni, gmina Kalety, powiat tarnogórski. Parametry działki: nieregularny kształt wymiary około 139m x 29m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

495 000 zł991 m² 499,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane graniczące ze sobą - 991 i 992 m2 w sąsiedztwie nowej zabudowy niskiej w cenie 542,- /1m2 brutto, sprzedaż z podatkiem Vat brak opłaty skarbowej 2% 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łańcut,podkarpackie

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu, w cenie mieszkania o powierzchni 120 m usytuowanego w spokojnej okolicy w mieście Łańcut. Podpisana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

495 292 zł27 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na 3 piętrze o powierzchni 27,44m2, położonego na prestiżowym osiedlu w Gdańsku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 568,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Porąbki, blisko ul. Budziwojskiej - już W sprzedaży. W niskiej zabudowie szeregowej dwulokalowej dostępne są mieszkania 3- pokojowe z ogrodem na parterze, 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

437 000 zł51 m² 8 568,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Nieruchomośc generująca dochód od momentu zakupu! Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch mieszkań w Centrum Kielc, przy ulicy Zagórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Kochcice,śląskie

89 800 zł1 282 m² 70,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Kochcicach (5km od Lublińca) idealną na inwestycje czy lokatę kapitału. Parametry działki: kształt: romb, wymiary: 31m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł42 m² 12 119 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy przytulne, odświeżone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy Osiedlu Batorego w Poznaniu. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 291,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku (4 kondygnacje, bez windy) z wielkiej płyty przy ul. Hubala w Legionowie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

567 544 zł68 m² 8 315,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe M4 w świetnej lokalizacji! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Zadzwoń i dowiedz się więcej: najważniejsze atuty tego mieszkania: gotowe mieszkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 775 zł57 m² 13 502,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe naziemne gratis! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Dywity,warmińsko-mazurskie

320 000 zł32 m² 9 870,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Good life estates oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,42 m , położone na parterze nowoczesnego bloku przy ulicy Warmińskiej w Dywitach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 026 170 zł58 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu urokliwe 3 pokojowe, jasne mieszkanie 57,65 m2 w świetnej lokalizacji - na Pradze Południe. Nieruchomość usytuowana w bliskiej odległości do przyszłej stacji III linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Rokitki,pomorskie

486 000 zł65 m² 7 488,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Without any permission for foreigners Imagine buying a home without the rush and confusion, with an experienced advisor by your side who speaks your language. You re not left alone with brochures or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

990 000 zł119 m² 8 342,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Startfragment Nowoczesny, przytulny dom w Łochowie - gotowy do zamieszkania! Marzysz o własnym domu, który łączy komfort, funkcjonalność i estetykę? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Syców

Syców,dolnośląskie

370 000 zł77 m² 4 805,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Sycowie - 77,02 m , wysoki parter, garaż, piwnica, ogród. Oferujemy przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Strzelewo

Strzelewo,zachodniopomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam! Sprzedam działkę / działki w miejscowości Strzelewo. Pierwsza - od głównej drogi ma 1000m2 Dwie następne po 1001 m2 Sprzedam Sprzedam w całości lub pojedynczo. Cena na m2 - 100 zł.