[Zielonki k. Krakowa] Osiedle Ulica Srebrna – kameralne apartamenty

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W Zielonkach, zaledwie 1 km od Krakowa, powstaje kameralne osiedle Ulica Srebrna. Takie położenie inwestycji zapewnia odpoczynek od miejskiego hałasu, a zarazem dostępność wszystkich niezbędnych udogodnień oraz możliwość szybkiego dojazdu do miasta. Przestrzenne mieszkania o wysokim standardzie, z ogródkami bądź balkonami, zadowolą nawet najbardziej wymagających. Zapraszamy do rezerwacji.

O inwestycji

Inwestycja będzie się składała z jednopiętrowych, dwumieszkaniowych apartamentowców, w których znajdzie się łącznie 16 apartamentów o metrażach od ponad 60 mkw. do ok. 87 mkw.

Lokale na parterze będą miały przynależne ogródki. Natomiast dwupoziomowe mieszkania na piętrze będą wyposażone w dwa balkony. Poddasze można wykorzystać na wynajem, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób przedsiębiorczych. Lokale są udostępniane w standardzie deweloperskim, do samodzielnej aranżacji, choć dostępna jest także opcja wykończenia pod klucz.

Do każdego budynku należą cztery miejsca parkingowe – po dwa na apartament. Osiedle jest w pełni ogrodzone i stale monitorowane.

Zobacz szczegóły inwestycji Osiedle Ulica Srebrna

Lokalizacja

Osiedle Ulica Srebrna charakteryzuje się doskonałą lokalizacją – wśród terenów zielonych i niskiej zabudowy, z dala od od największego ruchu i tłoku, a zarazem w miejscu wyposażonym we wszystko, co potrzebne i zapewniającym łatwy dojazd do Krakowa. W jego najbliższym otoczeniu można znaleźć m.in. plac zabaw, park wiejski, boisko sportowe, centrum fitness, punkt ładowania samochodów elektrycznych, prywatne przedszkole, przychodnię, bibliotekę, aptekę, sklepy. W przyszłości w okolicy ma powstać Galeria Zielonki.

Odległość inwestycji od Krakowa to zaledwie 1 km. Dobrą komunikację zapewniają przystanki komunikacji miejskiej położone tuż obok osiedla. Dojazd do Ojcowskiego Parku Narodowego to zaledwie 10 minut samochodem. Niecałe 2 km od inwestycji mają się znaleźć wjazdy na planowane obwodnice – północną obwodnicę Krakowa oraz obwodnicę Zielonek.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij