Zapraszamy na X Ogólnopolski Kongres Mieszkaniczników

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W Warszawie w dniach 24-25 listopada 2018 roku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” dla inwestorów i właścicieli mieszkań na wynajem. To jedyny taki kongres w Polsce!

Kongres ma na celu edukację, jak bezpiecznie wynajmować mieszkania oraz pokazanie, jakie są możliwości inwestowania w nieruchomości. Podczas wydarzenia będą omawiane nowe trendy i technologie na rynku nieruchomości na wynajem. To także świetna okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i uzyskania unikatowej wiedzy od praktyków, dzielących się własnym doświadczeniem.

Warsztaty i wykłady

Na 2 dni kongresu składa się część panelowa, 16 różnych wykładów tematycznych do wyboru oraz minitargi branżowe, podczas których będzie możliwość poznania oferty ok. 30 firm.

Część edukacyjna kongresu składa się z części panelowej w sobotę oraz części warsztatowej, dostępnej w czterech sesjach w sobotę i w niedzielę. W każdej z sesji proponujemy 4 zajęcia tematyczne do wyboru.

Dodatkową częścią integracyjną stanowić będzie wieczorny bankiet, organizowany w tym samym miejscu – dla wytrwałych uczestników oraz osób nie biorących udziału w części edukacyjnej.

Prelegenci

Prelegentami są praktycy, trenerzy i szkoleniowcy, członkowie stowarzyszenia, działający na rynku nieruchomości już od wielu lat. Dzieląc się wiedzą opartą o doświadczenie, dostarczą wielu cennych wskazówek i rozwiązań.

Zapraszamy zarówno członków stowarzyszenia jak i osoby niezrzeszone.

 

Data: 24 – 25 listopad 2018 r.

Miejsce: Airport Hotel Okęcie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie.

Szczegółowy program oraz bilety: https://kongresmieszkanicznika.pl/

 

Nieruchomosci-online.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij