Zapraszamy na V konferencję branży nieruchomości „Wiedza i Relacje” w Jastrzębiej Górze w dniach 2-4 października 2020 roku

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Wydarzenie pod patronatem Nieruchomosci-online.pl.

Dowiedz się wszystkiego o umowach na wyłączność, budowaniu marki w social mediach, posłuchaj o roszczeniach planistycznych, weź udział w warsztatach i nawiąż nowe relacje. A to wszystko podczas V już konferencji „Wiedza i Relacje”, która odbędzie się na początku października tego roku.

Kiedy: 2-4 października 2020 rok

Gdzie: Jastrzębia Góra, hotel Primavera

Jedyna taka konferencja

Dlatego nie może Cię na niej zabraknąć. Aktualna tematyka, przydatne warsztaty, prelegenci będący ekspertami w swoich dziedzinach.

Podczas 3 dni zdobędziesz wiedzę z zakresu m.in. prawa, marketingu i sprzedaży. Pod okiem ekspertów rozwiniesz swoje umiejętności na warsztatach. A także poznasz pośredników z całej Polski oraz partnerów konferencji, z którymi będziesz mógł wymienić się wiedzą i doświadczeniem.

Wykłady:

  • Wyłączność – przepis na sukces pośrednika i klienta – Joanna Zaremba (pośrednik), Joanna Jurasz (pośrednik)
  • Zbywanie i nabywanie nieruchomości w związku partnerskim, w czasie małżeństwa, w wyniku spadkobrania – ogólne zasady, szczególne przypadki – Katarzyna Szczepara (radca prawny)
  • Budowanie silnej marki w social mediach – Anna Maria Wiśniewska (ekspert budowania wizerunku w social mediach)
  • Pośrednik w drodze do sukcesu – Sabina Libera (pośrednik nieruchomości)
  • Roszczenia planistyczne. Skarga do sądu administracyjnego, wykup nieruchomości i odszkodowanie. Komu i na jakich zasadach przysługują? – Marek Foryś (radca prawny)
  • „I wilk syty i owca cała – o roli pośrednika przy negocjacjach w sprzedaży nieruchomości” – Maciej Szczepaniak (menedżer)

Warsztaty:

  • Zbywanie i nabywanie nieruchomości – Katarzyna Szczepara (radca prawny), Aleksandra Miklińska (pośrednik)
  • Broń się! Walcz o swoje wynagrodzenie i umowę na wyłączność – Joanna Klimczyńska (pośrednik)

Więcej informacji na temat programu, prelegentów oraz atrakcji dodatkowych znajdziesz na stronie: https://wiedzairelacje.pl/wir5/

Networking

Oprócz wykładów i warsztatów będziesz miał okazję spotkać się z pośrednikami z różnych stron Polski. Kameralność wydarzenia pozwoli na nawiązanie nowych relacji biznesowych, a także wymianę doświadczeń.

Coś dla ciała i ducha

Podczas wydarzenia znajdzie się także czas na chwilę odpoczynku i relaksu w nowoczesnym kompleksie hotelowym z dostępem do SPA, basenów i jacuzzi . Tradycyjnie będzie można także spróbować morsowania w Bałtyku.

Weź udział w konferencji „Wiedza i Relacje”

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij