[Falenty k. Warszawy] Zamieszkaj w Domach przy Willowej

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Rusza sprzedaż kolejnych Domów przy Willowej od Novisa Development w raszyńskich Falentach. Zakończenie budowy sprzedawanych obecnie etapów planowane jest na 30.11.2020. Szczególnie atrakcyjna lokalizacja wpływa na rosnące zainteresowanie domami tej inwestycji.

Budowę tego kameralnego osiedla Novisa Development rozpoczęła w marcu br. Docelowo powstanie w Falentach 151 domów w szeregowej lub bliźniaczej zabudowie.

Metraż lokali oddawanych obecnie do sprzedaży (domy o numerach 58a – 77b) rozpoczyna się od 73m², a kończy na 115 m2 w cenie odpowiednio od 413 tys. zł do 594 tys. zł. Warto zwrócić uwagę na powierzchnię ogrodów – najmniejsze w tej części inwestycji mają 42 m², największa powierzchnia zielona to imponująca przestrzeń 383 m². Zainteresowanie przyszłych mieszkańców budzi również poddasze o charakterze nieużytkowym, które z powodzeniem można zaadaptować na praktyczny schowek.

Zobacz szczegóły inwestycji Domy przy Willowej

– Dynamika sprzedaży domów tej inwestycji przerosła nasze oczekiwania. Ogromnie nas to cieszy. Klienci zwracają uwagę na atuty lokalizacji, południowej ekspozycji domów czy własności gruntu – mówi Jakub Mrówka, prezes Novisa Development. – Uwagę przyciąga również wysokość czynszu, który będzie wynosił jedynie ok. 2 zł/m².

Domy cechuje metraż, który jest jednym z najbardziej pożądanych wśród klientów szukających domów w Warszawie i pod miastem. Na piętrze zaprojektowano od 2 do 4 sypialni z łazienką, na parterze przewidziano przestronny salon z częścią kuchenną, a przy większym metrażu lokalu również gabinet i pomieszczenie gospodarcze.

Szczególnym atutem Domów przy Willowej jest ich wspomniana już lokalizacja. Z jednej strony inwestycja powstaje w otoczeniu przyrody. W pobliżu jest jezioro, są parki krajobrazowe, rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie oraz liczne ścieżki spacerowe. Z drugiej strony blisko stąd do Warszawy (do Domaniewskiej dojeżdża się stąd w 18 minut), a wylot ulicy Willowej zachwyca wspaniałym widokiem na centrum stolicy.

Po codzienne udogodnienia przyszli mieszkańcy nie muszą jednak wybierać się do Warszawy, ponieważ przedszkola zlokalizowane są w okolicy osiedla, a szkoły, obiekty sportowe czy kultury znajdują się w pobliskim Raszynie. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, kina i innych obiektów usługowych.

 

Rozpoczęcie budowy (domy 58a – 77b): 30.10.2019

Planowane zakończenie budowy (domy 58a – 77b): 30.11.2020

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij