Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Wrocław] Jak się mieszka w dzielnicy Krzyki

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Mieszkańcom Wrocławia tej lokalizacji przedstawiać nie trzeba. Dla tych, którzy dopiero myślą o przeprowadzce do stolicy Dolnego Śląska, podpowiadamy, że to najpopularniejsza dzielnica mieszkaniowa.

Na nieco ponad 50 km2 żyje ponad 170 tys. mieszkańców. To spory i zróżnicowany obszar. Znajdziemy zarówno tereny, na których dominuje zabudowa willowa, jak i te, gdzie królują blokowiska. Obszarowo Krzyki sąsiadują z jednej strony ze Starym Miastem, a z drugiej sięgają aż do granic administracyjnych Wrocławia.

Rozbudowana infrakstuktura

To tutaj znajduje się najwyższy budynek mieszkalny w Polsce – Sky Tower. Swoją siedzibę mają także Uniwersytet Ekonomiczny, dworzec Wrocław Główny czy Wrocławski Park Wodny. Od strony infrastruktury (szpitale, szkoły, kościoły) to dzielnica bardzo dobrze rozwinięta, ale posiadająca jeszcze spory potencjał, zwłaszcza w swojej południowej części.

Charakterystyka inwestycji

Znajdziemy tu zarówno osiedla o podwyższonym standardzie, jak i te klasyczne z klasy ekonomicznej czy mieszczące się cenowo w ramach programu MdM. Cenowo zatem spotkamy się z dużymi wahaniami wynikającymi głównie z samej lokalizacji w obrębie dzielnicy.

Zobacz wszystkie inwestycje we Wrocławiu i okolicach

 

Pobierz bezpłatny raport „Rynek Pierwotny we Wrocławiu (2016)”, w którym znajdziesz analizę rynku pierwotnego w stolicy Dolnego Śląska oraz rankingi inwestycji w najpopularniejszych kategoriach, dopasowanych do potrzeb poszukujących wymarzonej nieruchomości.

bannery_FB_wrocek

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Studiować i mieszkać w Poznaniu

21.08.2016

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Nowe oblicze Gdańska – Young City Gdańsk

20.07.2016

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Czy w Gdyni powstanie całkiem nowa dzielnica?

08.06.2016

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Kraków – miasto jedyne w swoim rodzaju

05.06.2016

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij