Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Rynek pierwotny
  • [Wrocław] TOP 10 inwestycji deweloperskich - rekomendacje Nieruchomosci-online.pl

[Wrocław] TOP 10 inwestycji deweloperskich - rekomendacje Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

W zestawieniu pochodzącym z  raportu"Rynek pierwotny we Wrocławiu" patrzyliśmy wyłącznie na atrakcyjność danego projektu pod kątem zamieszkania. Wybieraliśmy inwestycje z różnych kategorii, przedziałów cenowych czy stopnia zaawansowania realizacji. Dlatego też znajdziecie tu projekty awangardowe, nowoczesne, w centrum i nieco poza nim.

Ten wybór to nasza subiektywna ocena pod kątem tego, gdzie sami kupilibyśmy mieszkanie, gdybyśmy mieli taką możliwość, niekoniecznie ograniczając się finansowo. Nie szliśmy jednak wyłącznie w kierunku – im drożej, tym lepiej. Szukaliśmy bardziej rozwiązań, które pokazywałyby Wrocław jako ciekawe i atrakcyjne od strony deweloperskiej miasto.

 

Zobacz aktualne inwestycje z Wrocławia i okolic

TOP 10 inwestycji deweloperskich z Wrocławia

Po wybraniu najciekawszych, naszym zdaniem, inwestycji, stanęliśmy przed problemem ustalenia klasyfikacji i kolejności w rankingu. Tu niestety okazało się, że poszczególne projekty zdobywały nasze uznanie z wielu różnych, najczęściej całkowicie innych, powodów. Po długich przemyśleniach postanowiliśmy nie robić typowego zestawienia, lecz wymienić te cechy poszczególnych inwestycji, które w naszym odczuciu czynią je wizytówkami Wrocławia. W jednym przypadku będzie to kwestia elitarności i wielkomiejskiego stylu, innym razem kompleksowości podejścia. Za każdym razem możemy jednak śmiało stwierdzić, że wybrany projekt może być wzorem dla innych w swojej klasie i powodem do dumy dla swoich mieszkańców. Ostatecznie do reprezentacyjnej dziesiątki Wrocławia zdecydowaliśmy się powołać:

Olimpia Port

za projektowy rozmach, kompleksowe podejście do potrzeb mieszkańców i stworzenie prawdziwej oazy ciszy i spokoju, przy jednoczesnym otwarciu się na rzekę.

Olimpia Port Wrocław

Ovo

za wielkomiejski charakter, jaki będzie dodawać stolicy Dolnego Śląska, odwagę architektoniczną i połączenie w ramach jednej inwestycji funkcji biurowych, handlowych, hotelowych, rekreacyjnych i wreszcie mieszkaniowych.

Ovo Wrocław

 

Sky Tower

za zasługi w zakresie promocji Wrocławia. Ta inwestycja po prostu musiała się znaleźć w naszym zestawieniu, choć już niedługo zapewne zniknie całkowicie z rynku pierwotnego. Niemniej jednak jesteśmy mocno przekonani, że jeszcze bardzo długo będzie to jeden z bardziej prestiżowych adresów we Wrocławiu.

Sky Tower Wrocław

 

Nowa Papiernia

za odwagę i pomysłowość. Projekty takie jak ten nadają miastu niepowtarzalny charakter, pokazują, że są w danym mieście klienci szukający czegoś więcej niż typowego M4 w bloku. To właśnie dzięki tego typu inwestycjom rynek wrocławski nabiera właściwych kolorów.

Nowa Papiernia Wrocław

 

Stara Odra Residence

za projekt łączący w sobie wygodę i użyteczność, który dostarcza wysoką jakość w rozsądnej (jak na swoją klasę) cenie. Po zapoznaniu się z tym projektem sami zadajemy sobie pytanie, dlaczego tak mało deweloperów decyduje się na zagospodarowanie dachu jako ogólnodostępnego tarasu?

Stara Odra Residence Wrocław

 

Lokum di Trevi

za spełnienie obietnicy stworzenia osiedla przyjaznego mieszkańcom. Do tego potrzeba czegoś więcej niż tylko postawienia kilku bloków z placykiem zabaw. Projektanci Lokum di Trevi nie poszli po linii najmniejszego oporu i stworzyli naprawdę solidny produkt.

Locum Di Trevi Wrocław

 

Ogrody Hallera

za solidność. Życzylibyśmy sobie, żeby wszystkie oferty skierowane do szerszego grona odbiorców spełniały te standardy, które wyznacza ten projekt – począwszy od rozkładu mieszkań, a skończywszy na zagospodarowaniu części wspólnych.

Ogrody Hallera Wrocław

 

Apartamenty Dąbie

za dotrzymywanie słowa, że apartament to apartament. Projekt, w którym wszystko od początku do końca jest przemyślane i na poziomie, jakiego spodziewalibyśmy się po nazwie apartament. Piękna lokalizacja jeszcze bardziej wzmacnia nasze pozytywne odczucia.

Apartamenty Dabie Wrocław

 

Starter

za innowacyjne podejście do potrzeb mieszkaniowych osób młodych i zabieganych. W sumie pomysł budowy mikromieszkań o powierzchni kilkunastu mkw. nie jest czymś odkrywczym, ale Starter udowadnia, że czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Starter Wrocław

 

Promenady Wrocławskie

za odwagę nadawania właściwego charakteru nadrzecznej części miasta. Wrocław zasługuje na to, by Odra wyznaczała nowe trendy życia społeczno-kulturalnego. Ten projekt to krok w kierunku tego, by plany, o których wszyscy mówią, stawały się coraz bardziej rzeczywistością.

ady Wroclawskie

Zobacz wszystkie inwestycje z Wrocławia i okolic
Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij