[Wrocław] Kolejne etapy inwestycji dla wymagających – Lokum di Trevi

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe dewelopera

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, zakończył proces zakupu nieruchomości o łącznej powierzchni 3,8 ha przy ul. Gazowej i Międzyleskiej na wrocławskich Krzykach. Na nowym gruncie powstanie 739 lokali w ramach kolejnych etapów (VIII-X) popularnego osiedla Lokum di Trevi.

Osiedle Lokum di Trevi położone jest na wrocławskich Krzykach (południe Wrocławia), w bardzo bliskiej odległości od centrum miasta. W przeszłości znajdowały się tam tereny przemysłowe, które dzięki inwestycjom mieszkaniowym, stają się teraz dostępne dla mieszkańców. Szybkie przemieszczanie się z tej części Wrocławia dodatkowo ułatwia bliskość głównych arterii miasta – ulic Armii Krajowej i  Bardzkiej oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna. Z uwagi na lokalizację mieszkania na osiedlu Lokum di Trevi mogą być dogodnym rozwiązaniem dla inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości na wynajem, jak i dla klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby.

Dotychczas w ramach pięciu etapów osiedla Lokum di Trevi oddano do użytku 807 mieszkań. Zakończenie realizacji kolejnych etapów – VI i VII – przewidziane jest na IV kwartał 2017 r. W ich ramach dostępne będą 352 lokale.

Zobacz szczegóły inwestycji Lokum di Trevi

lokum-di-trevi-2-4-2

Lokum di Trevi cechuje duża funkcjonalność i oryginalne zagospodarowanie części wspólnych. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy, na dziedzińcach osiedla powstały również specjalnie zaprojektowane strefy zieleni z unikatową roślinnością, bezpieczne place zabaw i fontanny. W pobliżu inwestycji znajduje się bogate zaplecze edukacyjne oraz handlowo – usługowe. Ta część Wrocławia to również jeden z cenniejszych przyrodniczo terenów miasta. W pobliżu Lokum di Trevi znajduje się powstały jeszcze w XIX wieku Park Wschodni oraz powstający właśnie z inicjatywy mieszkańców – w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego – Park Tarnogajski.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o historii wrocławskiego Tarnogaju, na którym powstało nowe osiedle Lokum di Trevi. O ciekawostkach historycznych i inspiracjach architektonicznych opowiadają Bronisław Zathey, wrocławski przewodnik, honorowy członek PTTK i chodząca encyklopedia wiedzy o Wrocławiu,  oraz dr Łukasz Krzywka, historyk sztuki.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij