[Wrocław] Elegancka enklawa Lokum Victoria – etap Va już w sprzedaży

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe dewelopera

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie, rozpoczął sprzedaż 190 lokali w ramach etapu Va Lokum Victoria we Wrocławiu. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na I kwartał 2018 roku.

Osiedle Lokum Victoria położone jest w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu w pobliżu Rynku oraz wielu znaczących instytucji kultury. Inwestycja usytuowana w sercu miasta gwarantuje dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną oraz bogato rozbudowaną infrastrukturę.

W ramach zagospodarowania terenu na osiedlu powstaną eleganckie dziedzińce
z trzema fontannami, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Osiedle Lokum Victoria, choć usytuowane w samym centrum Wrocławia, będzie również prawdziwą enklawą zieleni ze specjalnie zaprojektowaną roślinnością.

Do sprzedaży w ramach etapu Va trafiło 190 lokali (6 klatek), a pozostałych 60 w dwóch klatkach wejdzie do oferty jeszcze w tym kwartale. Kupujący mogą nabyć lokale 2-, 3-, 4- pokojowe w metrażach od 31 m2 do 88 m2. W ofercie dostępne będą także mieszkania z możliwością zmiany układu na ekonomicznym metrażu, tj. z 2 pokoi z osobną kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają się od 6 083 za m2. Budowa etapu Va osiedla finansowana będzie ze środków własnych oraz z kredytu bankowego.

Zobacz szczegóły inwestycji Lokum Victoria

Lokum Viktoria nowe mieszkania Wrocław

– Lokum Victoria to inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper. – Wpływ na to ma oczywiście zarówno lokalizacja, jak i bogata infrastruktura z rozwiniętą siecią komunikacyjną. Osiedle zyskało popularność także dzięki konkursowi na neon, który zostanie zainstalowany na jednym z jego budynków wybrzmiewać na nim będzie hasło „Wrocław. Sto mostów – milion uśmiechów”. W ten sposób Lokum Victoria nawiązuje do neonowego dziedzictwa kulturowego Wrocławia, zapoczątkowanego jeszcze w latach 60 i najsłynniejszego neonu „Dobry wieczór we Wrocławiu” – dodaje Kuźniar.

Lokum Victoria będzie się mogło również pochwalić zrewitalizowaną zabudową historyczną. W dawnej hali targowej, budynku biurowym i budynku wagi powstaną ogólnodostępne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe.

Dotychczas do sprzedaży w ramach czterech etapów inwestycji zostało wprowadzonych 435 lokali, spośród których 147 uzyskało na koniec września pozwolenie na użytkowanie (etapy I a i b).

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij