Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Władysławowo] Wave House – udany powrót nad polski Bałtyk

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Zaledwie kilka tygodni temu do użytku została oddana inwestycja Wave House we Władysławowie. Deweloper Kristensen, będący prekursorem apartamentów wakacyjnych w Polsce, po raz kolejny zaskoczył inwestorów w całym kraju wyjątkową okazją do ulokowania kapitału. Na czym jednak dokładnie polega jej wyjątkowość?

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja

I nie chodzi w tym przypadku tylko o wybranie najpopularniejszej w sezonie letnim miejscowości turystycznej nad polskim morzem. Chodzi także (a może przede wszystkim) o lokalizację budynku w samym Władysławowie, a konkretnie – zaledwie 50 metrów od linii brzegowej morza, w sąsiedztwie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Ta wyjątkowa lokalizacja pozwala na widok na Bałtyk z większości apartamentów. Gwarantuje także wysokie obłożenie lokali, a co za tym idzie – ponadprzeciętne zyski z ich wynajmu.

Wiele udogodnień

Mieszkańcy i goście inwestycji z pewnością docenią fakt, że w jej pobliżu znajdują się liczne udogodnienia i atrakcje. Do wejścia nr 3 na plażę jest dosłownie parę kroków. W pobliżu znajdują się także: restauracja, basen, sklep, Aleja Gwiazd Sportu, Ocean Park (ekspozycja ryb i ssaków wodnych), port oraz dworzec PKP. Po Władysławowie można się bezpiecznie przemieszczać rowerem – do dyspozycji jest nowoczesny system rowerów miejskich oraz liczne ścieżki rowerowe. Planowana jest także budowa portu jachtowego. Z kolei wycieczka na Rozewie czy na Hel wymaga jedynie krótkiej przejażdżki samochodem. Natomiast dojazd do i z lotniska Gdańsk zajmuje około godziny.

Architektoniczny majstersztyk

Oprócz lokalizacji, widoków i otoczenia, zachwyca również sama architektura budynku. Butikowy charakter inwestycji dodaje jej dostojności i prestiżu, a wyjątkowe detale takie jak chociażby ażurowe balustrady – subtelnej elegancji. Warto także zaznaczyć, że każdy z apartamentów posiada balkon, a dwa dwupoziomowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach – taras na dachu.

Sukces na starcie, sukces na lata

Inwestorzy z całego kraju bardzo szybko zorientowali się, że Wave House to projekt niespotykany na rodzimym rynku, a jego unikalna lokalizacja jest gwarantem rozsądnych zysków inwestycyjnych. Najlepiej świadczy o tym fakt, że sprzedaliśmy wszystkie apartamenty.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij