[Warszawa] Wprowadzenie do sprzedaży osiedla Wiktoria

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Polnord wprowadził do oferty 50 nowych lokali w inwestycji Wiktoria w warszawskiej dzielnicy Wilanów: 3-pokojowe od 62,91 do 78,74 m kw. oraz 4-pokojowe o pow. od 83,10 do 87,83 m kw.

Termin rozpoczęcia budowy Wiktorii przewidziano na kwiecień 2019 r., a termin oddania inwestycji do użytku na I kwartał 2021 r. Osiedle sąsiaduje z uruchomionym wcześniej projektem Polnordu – Wilanią, którego budowa rozpoczęła się w listopadzie br. Obie inwestycje są spójne architektonicznie; łącznie zaprojektowano tu 10 kameralnych budynków, po ok. 30 mieszkań w każdym.

Zobacz szczegóły inwestycji Wilania

Atutem inwestycji jest wysoka jakość wykonania: cegła klinkierowa na całej elewacji, a we wnętrzach: połączenie drewna, stali, szkła i betonu architektonicznego. Wysokość mieszkań jest ponadstandardowa: 272 cm.

Prawie 70% terenu inwestycji (ok. 3,5 ha) jest przeznaczone pod zieleń. Na przestrzeni 1,5 hektara powstanie park do wyłącznego użytku mieszkańców.

W ramach oferty przedsprzedażowej można kupić 3 pokoje w cenie od 487 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij