Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Warszawa, Wołomin, Marki] Komfortowe mieszkania – Tryboń PPI

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Tryboń PPI to warszawska rodzinna firma deweloperska istniejąca od 1990 r. W swojej ofercie ma kameralne projekty o podwyższonym standardzie, w których duże znaczenie ma rozbudowana infrastruktura okolicy oraz dobra komunikacja z centrum Warszawy. Poniżej przedstawiamy trzy atrakcyjne inwestycje Tryboń PPI w Warszawie i okolicach. Nie czekaj – już dzisiaj zarezerwuj mieszkanie.

Fleminga Residence – Warszawa

Będzie to kameralny budynek położony przy ulicy Fleminga na warszawskim Henrykowie. Będzie miał 5 kondygnacji, na których znajdzie się 35 mieszkań o powierzchniach od 35 do 81mkw. Każde mieszkanie będzie miało balkon, loggię lub ogródek. W garażu podziemnym przewidziano 42 miejsca parkingowe.

Zobacz szczegóły inwestycji Fleminga Residence

W budynku zostaną zastosowane nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Jednym z nich jest tzw. mobilny klucz – do garażu i części wspólnych budynku będzie można się dostać za pomocą aplikacji w telefonie. Natomiast obniżenie kosztów energii elektrycznej zapewni instalacja fotowoltaiczna na dachu.

Jeśli chodzi o lokalizację, otoczenie inwestycji zapewnia wszystkie niezbędne udogodnienia i dobrą komunikację z centrum stolicy. W pobliżu znajdują się m.in. przystanki wielu linii autobusowych, linia tramwajowa łącząca Białołękę ze stacją metra Młociny, szkoły i przedszkola, obiekty sportowe i fitness, placówki opieki zdrowotnej, sklepy (w tym Galeria Północna), a także Urząd Dzielnicy Białołęka i Park Srebrna Góra. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 20 min.

Toruńska Wołomin

Inwestycja znajduje się między ulicami Toruńską a Katowicką w Wołominie. Składa się ona z dwóch czteropiętrowych budynków, w których znajduje się łącznie 140 mieszkań o powierzchniach od 28,85 do 78,85 mkw. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a do tych na wyższych piętrach – balkony i tarasy. Dostępne będą także miejsca parkingowe podziemne i naziemne. W części wspólnej znajdzie się zielony dziedziniec z oczkiem wodnym i ławeczkami, a także plac zabaw dla dzieci.

Zobacz szczegóły inwestycji Toruńska Wołomin

W tej inwestycji również znajdzie się instalacja fotowoltaiczna umożliwiająca obniżenie rachunków za energię elektryczną, a także rozwiązanie, dzięki któremu będzie można otworzyć części wspólne za pomocą smartfona – bez użycia kluczy.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: szkoły, przedszkola, urząd miasta, starostwo powiatowe, centrum handlowe i obiekty sportowe. Dobrą komunikację ze stolicą zapewnia dworzec PKP położony 650 m od budynków. Dojazd do stacji Warszawa Wileńska zajmuje 20 minut. W ciągu 10 minut można też dojechać do trasy szybkiego ruchu S8, którą można dotrzeć do centrów handlowych Makro, IKEA, M1 i Atrium Targówek.

Słoneczna Marki

Inwestycja położona przy ul. Słonecznej w podwarszawskich Markach składa się ze 152 doskonale zaprojektowanych mieszkań wyposażonych w ogródki, tarasy, balkony bądź loggie, 84 komórek lokatorskich i 184 miejsc parkingowych.

Zobacz szczegóły inwestycji Słoneczna Marki

Budynek jest bardzo dopracowany wizualnie, a do jego budowy użyto materiałów najwyższej jakości. Znajdują się w nim cztery cichobieżne windy. Podobnie jak inne inwestycje Tryboń PPI, ta również jest wyposażona w instalacje fotowoltaiczne oraz w system umożliwiający dostęp do części wspólnych za pomocą aplikacji w smartfonie.

Marki są atrakcyjnym miejscem do zamieszkania ze względu na otoczenie terenów zielonych – Puszczy Słupeckiej i rezerwatu Horowe Bagno, a także jeziora i rzek. Liczne szlaki rekreacyjne umożliwiają spacery i wycieczki. Natomiast przy samym osiedlu znajdują się m.in. sklepy, szkoły, punkty usługowe, obiekty sportowe, bank, urząd miasta, placówki opieki zdrowotnej, biblioteka.

Marki są dobrze skomunikowane ze stolicą dzięki połączeniom warszawskiej komunikacji miejskiej (ZTM), a także znajdującej się w pobliskich Ząbkach stacji kolejowej. Dojazd samochodem stał się szybszy po przebudowie ulicy Żołnierskiej i oddaniu do użytku Obwodnicy Marek. W 5 minut można dotrzeć do centrów handlowych Makro, IKEA, M1 czy Atrium Targówek.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij