Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Warszawa] Wille Bergamotki – wille miejskie wśród zieleni

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Wille Bergamotki to nowa inwestycja zlokalizowana w Warszawie na osiedlu Stegny (Mokotów) przy ul. Bergamotki. Składa się z niewysokich, gustownie zaprojektowanych willi miejskich położonych wśród zieleni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.

Zobacz szczegóły inwestycji Wille Bergamotki

Budynki składają się z 3 kondygnacji naziemnych (parter i 2 piętra) oraz jednej podziemnej. Mają się w nich znaleźć 53 lokale. Mieszkania mają od 3 do 6 pokoi i powierzchnie od 60,35 do 150,90 mkw. Są wyposażone w balkony, loggie bądź tarasy. Dostępne są miejsca parkingowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. W inwestycji przewidziano także plac zabaw i patio oraz ławki i pergole. Dużym atutem inwestycji ma być dużo zróżnicowanej zieleni, która stanowi aż 60 proc. terenów.

W okolicy znajdują się tereny rekreacyjne i obiekty sportowe, m.in. siłownia plenerowa. W pobliżu można też znaleźć sklepy (np. Biedronka, Żabka) oraz ośrodki zdrowia, szkoła podstawowa i przedszkole. Łatwy dojazd zapewniają liczne połączenia autobusowe (przystanek w odległości 300 m) oraz stacja metra Wilanowska. Osiedle jest nieco oddalone od głównych tras komunikacyjnych, dzięki czemu jest ciche i spokojne – ale jednocześnie można łatwo i szybko dojechać do al. Sikorskiego i Wilanowskiej.

Mokotów jest jedną z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie. Znajdują się tam centra biurowo-biznesowe (np. Curtis Plaza, GTC, TOP 2000) i handlowe (np. Galeria Mokotów). Liczne teatry, muzea, kin i galerie sztuki zapewniają bogatą ofertę kulturalną. Możliwość spacerów zapewniają parki, skwery i zieleńce. Przez dzielnicę przebiega I linia metra, która bardzo ułatwia komunikację z innymi częściami miasta.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij