[Warszawa] Gdzie warto zamieszkać – Śródmieście

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Pisząc o nowych lokalizacjach deweloperskich w tej dzielnicy, od razu przestawiamy się na potrzeby mieszkaniowe zupełnie innej grupy klientów. Tutaj na program MdM nie ma co liczyć.

Jeśli szukacie czegoś „dobrze skomunikowanego i tanio” lub „azylu od zgiełku miasta”, też nie jest to chyba najlepsze miejsce na poszukiwanie. Śródmieście, czyli centrum, to raczej miejsce dla tych, którzy cenią sobie prestiż, swój czas i wygodę zdecydowanie bardziej niż pieniądze.

Myli się jednak ten, kto na Śródmieście patrzy jedynie przez pryzmat Złotej 44. Śródmieście to nie tylko piękne ogromne apartamenty, lecz także niewielkie kawalerki – idealne na inwestycję lub na nocleg dla osób, które często bywają służbowo w stolicy. Poza tym, to właśnie tu można nabyć luksusowe apartamenty w odnowionych kamienicach i poczuć klimat przedwojennej Warszawy.

cosmopolitan 2

Wyszliśmy jednak z założenia, że tych „sanacyjnych” projektów zlokalizowanych w kamienicach czy to w Śródmieście, czy bardziej na Powiślu przedstawiać specjalnie nie trzeba. Wąska grupa osób zainteresowanych i tak z pewnością zna każdy z oferowanych projektów. Skupiliśmy się za to na mieszkaniach zlokalizowanych w warszawskich drapaczach chmur, bo trzeba przyznać, że jeśli ktoś marzy o mieszkaniu w „Warsaw City”, to na brak ofert narzekać nie będzie.

Zobacz wszystkie inwestycje w Warszawie i okolicach

 

Analiza wybranych inwestycji deweloperskich w Śródmieściu Warszawy

Od początku 2014 roku można już mieszkać w apartamentach Cosmopolitan na ulicy Twardej. Nie ma tam co prawda balkonów czy tarasów, ale przestrzeń i widoki (zwłaszcza na wyższych kondygnacjach) absolutnie to rekompensują. Kupując apartament w tej lokalizacji, można zapomnieć o tym, co to wykańczanie czy urządzanie mieszkania. W cenie nowi lokatorzy otrzymują lokal z takimi atutami, jak dębowe deski podłogowe, włoski marmur w łazienkach, meble kuchenne, najnowszej generacji sprzęt AGD, ceramikę i armaturę najlepszych światowych marek, wyposażoną garderobę i pralnię, wbudowane szafy, oświetlenie punktowe, rolety, klimatyzację oraz inteligentny system zarządzania mieszkaniem HMS. Ceny uzależnione są od piętra, a średnia wynosi 25 tys. zł. brutto. Jest to cena już w pełni wykończonego i wyposażonego apartamentu.

Oczywiście nie sposób nie wspomnieć tutaj o chyba najbardziej znanej inwestycji jaką jest Złota 44. O tym projekcie napisano już tak dużo, że trudno dodać coś, czym można by zaskoczyć. Pewne jest, że o bardziej prestiżowy adres łatwo nie będzie, a i sąsiedzi zapewne zacni i nieprzypadkowi.

cosmopolitan

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij