Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Warszawa] Top 10 inwestycji – rekomendacje Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

W zestawieniu Top 10 inwestycji deweloperskich znajdziecie projekty, które uznaliśmy za wyjątkowe w swojej klasie. Praktycznie każda inwestycja z tej dziesiątki znalazła się w niej z innego powodu. Pewni jesteśmy jednak jednego: wszystkie przyczyniają się do tworzenia nowego, piękniejszego oblicza Warszawy i w swoich segmentach rynkowych zasługują na to, by brać je pod uwagę podczas analizy i ostatecznej decyzji zakupowej.

Tworzenie rankingów nieruchomości nie jest prostym zadaniem. Zdajemy sobie sprawę, że za każdym razem, gdy wprowadza się kolejność, łatwo narazić się na zarzuty o brak obiektywizmu, o nierównomierne rozłożenie oceny – o wszystko, co sprawia, że na pierwszym miejscu znajduje się inwestycja A zamiast inwestycji B, która dla danej osoby wydaje się bardziej atrakcyjna.

Ze swojej strony całkowicie przyznajemy się do tego, że nasza klasyfikacja jest w dużej mierze subiektywna. Można bowiem porównywać ceny i mierzyć odległości od centrum, ale nie da się do końca obiektywnie ocenić lokalizacji, architektury czy rozkładów mieszkań. Dlatego w zestawieniu TOP 10 odchodzimy od przyznawania miejsc. Wiemy, że wyróżnione przez nas projekty to inwestycje z różnych półek i skierowane do różnych grup klientów. Trudno w jednolitej w skali ocenić projekt dostępny w ramach programu MdM z wysokiej klasy apartamentowcem, którego ceny zaczynają się od liczb pięciocyfrowych.

Wierzymy, że Ci z Państwa, którzy podobnie jak i my, postawią akurat na przedstawione przez nas projekty, będą ze swojego wyboru zadowoleni.

Zobacz wszystkie inwestycje w Warszawie i okolicach

 

TOP 10 inwestycji deweloperskich z Warszawy

Ursa Smart City

- za pokazanie, że przyjazne osiedle można stworzyć również w dzielnicach, które nie graniczą bezpośrednio z centrum. Ten projekt pokazuje, że w Warszawie wcale nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy by znaleźć naprawdę dobrą jakość życia.

Ursa Smart City

 

Lake Park

– za udowodnienie, że duże inwestycje (a taką z pewnością jest Central Park Ursynów, którego Lake Park jest częścią) wcale nie muszą być bezdusznymi blokowiskami bez wyrazu.

Lake Park

 

Mozaika Mokotów

- za przyczynienie się do tego, że Mokotów pozostaje jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych pod kątem zamieszkania dzielnic stolicy. Ta część Warszawy zobowiązuje a Mozaika Mokotów spełnia oczekiwania jakie mamy do tej klasy projektów.

Mozaika Mokotów

Hill Park

- za unikatowe połączenie komfortu apartamentów i domów. Z jednej strony mieszkamy przecież na osiedlu mieszkaniowym, z drugiej mamy poczucie jakby każdy apartament był zupełnie niezależnym domem. W naszym odczuciu najbardziej komfortowy projekt na Bielanach.

Hill Park

Bliska Wola

– za umiejętność strategicznego myślenia dla dewelopera, który już jakiś czas temu dostrzegł kierunek rozwoju biznesowego centrum Warszawy i odpowiedział dużym projektem na rosnący popyt w tej okolicy.

Bliska Wola

 

Osiedle Wiślany Mokotów II

- za udział w przywróceniu Warszawie części Mokotowa na tzw. Łuku Siekierkowskim. To Osiedle jest jednym z wyznaczników standardu tego miejsca i musimy przyznać, że nam ten standardodpowiada. To miejsce ma spory potencjał by stać się jedną z ciekawszych lokalizacji na Mokotowie.

Osiedle Wiślany Mokotów II

 

Solec Residence

- po stolicy oczekiwaliśmy inwestycji niebanalnych, wyznaczających standardy w klasie premium. Kryształ Powiśla jest jednym z tych projektów, które sprawiły, że się nie rozczarowaliśmy.

Solec Residence

 

City link

- za to, że dzięki takim projektom centrum Warszawy ma szansę być nie tylko areną  „robienia biznesu” ale także miejscem gdzie można mieszkać i żyć pełnią miasta.

 

Osiedle Nowy Raków

- mamy słabość do osiedli, które same sobą tworzą kompletną tkankę miejską. Budynki mieszkalne, lokale, przestrzeń wspólna, wszystko zaplanowane z rozmachem w ciekawej lokalizacji. My dajemy Nowemu Rakowowi spory kredyt zaufania.

Osiedle Nowy Raków

 

InCity

– za prawdomówność. Nazwa idealnie odzwierciedla charakter tego budowlanego przedsięwzięcia. Przyszli mieszkańcy faktycznie zamieszkają w samym centrum, w nowoczesnym projekcie.

InCity

 

 

Zobacz wszystkie inwestycje w Warszawie i okolicach

 

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij