Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Warszawa] Miasteczko Jutrzenki – V etap już w sprzedaży!

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

W warszawskiej dzielnicy Włochy powstaje inwestycja Miasteczko Jutrzenki. Od 15 kwietnia 2022 r. można już kupić mieszkania z jej V etapu. Za realizację inwestycji odpowiada Aurec Home, a planowany termin realizacji to marzec 2023 r. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych lokali.

Zobacz szczegóły inwestycji Miasteczko Jutrzenki

Budynki i mieszkania

Osiedle będzie się składało z budynków o wysokości od 5 do 8 kondygnacji. Znajdą się w nich mieszkania i lokale użytkowe o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, od 26,59 do aż 286,11 mkw. Będą one oddane do użytku w stanie deweloperskim – do wykończenia we własnym zakresie. Można jednak, dzięki współpracy dewelopera z renomowaną firmą Home Planer, skorzystać ze specjalnej oferty pakietów wykończeniowych.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, balkony, tarasy bądź ogródki.

Części wspólne

Atrakcyjne spędzanie czasu wolnego zapewnią strefy Aurec Active – sale fitness i pilates, siłownia plenerowa, a także tereny zielone z fontannami. Mieszkańcy będą mieli również możliwość odpoczynku w strefach relaksu na dachach budynków, a także uprawiania własnych warzyw i owoców w szklarniach.

Otoczenie i lokalizacja

Jeśli chodzi o otoczenie inwestycji, dogodną komunikację zapewnia stacja WKD Raków, do której można dojść w ciągu zaledwie kilku minut. Równie niedaleko znajdują się przystanki autobusowe. Zakupy natomiast można zrobić w licznych sklepach spożywczych oraz w pobliskich centrach handlowych – Blue City i Atrium Reduta. Około 10 minut zajmie dojazd do Parku Szczęśliwickiego i do dworca Warszawa Zachodnia.

Inwestycja jest realizowana według koncepcji 15-minutowego miasta – by wszystko, co niezbędne do życia, znajdowało się w zasięgu krótkiego spaceru.

Korzystne finansowanie

Aurec Home wychodzi naprzeciw potrzebom kredytobiorców, biorąc pod uwagę ostatnie podwyżki stóp procentowych i związane z tym większe wymagania kredytowe. Oferuje korzystny system 30/70. Oznacza to, że na początku transakcji kupujący płacą 30% ceny, a pozostałe 70% – już po ukończeniu budowy. Promocja obowiązuje od początku sprzedaży V etapu, czyli od 15 kwietnia 2022 r.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij