Zapraszamy na VII edycję Konferencji Dni Dewelopera

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Dni Dewelopera, jedna z najważniejszych konferencji branżowych w kraju, po raz siódmy zgromadzi największych w kraju deweloperów.

Siódma edycja dni Dewelopera odbędzie się 12 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Na tym jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży mieszkaniowej poruszone zostaną tematy związane z wpływem rynku deweloperskiego na polską gospodarkę, nowym kodeksem budowlanym, zmieniającymi się trendami w mieszkalnictwie czy też ze strategią rozwoju miast i marketingiem deweloperskim.

Prelegenci to analitycy rynku oraz specjaliści w dziedzinie budownictwa, bankowości, finansów i architektury. Gośćmi na Konferencji będą prezesi największych firm deweloperskich, szefowie banków oraz politycy i samorządowcy. Podczas licznych debat wystąpią tacy eksperci jak Tomasz Żuchowski – Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa, prof. Witold Orłowski – członek Narodowej Rady Rozwoju, Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz a także Dr Robert Sobiech z Instytutu Polityk Publicznych Collegium Civitas.

Źródło: materiały prasowe Organizatora

Organizatorem konferencji jest wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Zachodnia Izba Gospodarcza. Głównym partnerem merytorycznym Dni Dewelopera jest PwC. Patronatem honorowym konferencję objęli: Minister Infrastruktury i Budownictwa, Wojewoda Dolnośląski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Prezydent Miasta Wrocławia.

Więcej informacji o Wydarzeniu na stronie:

Nieruchomosci-online.pl jest patronem medialnym Wydarzenia.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij