Kompleks biurowy w zgodzie z naturą – Tertium Business Park

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe dewelopera

Grupa Buma rozpoczyna prace nad realizacją kolejnego projektu biurowego. Tertium Business Park to inwestycja, która powstaje przy ul. Lublańskiej 34 i sąsiadować będzie z kompleksami biurowymi zrealizowanymi przez Grupę Buma: Quattro Business Park oraz Rondo Business Park.

Budowa pierwszego etapu Tertium Business Park została już rozpoczęta, a jej zakończenie jest planowane na II kwartał 2018 roku. Kompleks składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni wynajmowalnej 37 500 m2 (każdy z budynków będzie miał powierzchnię 12 500 m2).

Dziesięciopiętrowe budynki zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Główną ideą projektu jest zapewnienie dobrze skomunikowanego, przyjaznego środowiska pracy w obiektach gwarantujących komfort użytkowania oraz rozwiązania spełniające najwyższe standardy powierzchni biurowych.

Ekologiczny wymiar inwestycji wyznacza nową jakość w kreowaniu biurowej przestrzeni:

• System oceny jakości budynku – certyfikat BREEAM
• Wysoka efektywność energetyczna budynków
• Ciepło sieciowe zapewniające efektywność ekonomiczną
• Materiały budowlane o niskiej emisyjności
• System zarządzania budynkiem (BMS)
• Doskonały dostęp do światła słonecznego
• Bioróżnorodność zagospodarowania terenu
• Parking rowerowy
• Szatnie z prysznicami dla rowerzystów
• Stacja naprawy rowerów

Korzystna lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta i dworca Kraków Główny oraz autostrady A4. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku powstanie linia szybkiego tramwaju. Generalnym wykonawcą Tertium Business Park jest Buma Contractor.

Grupa Buma_Tertium Business Park_wizualizacja_3a

Grupa Buma – inwestor, deweloper, wykonawca i zarządca nieruchomości, lider na lokalnym rynku obiektów biurowych. Przez ponad dwie dekady działalności oddała do użytku ponad 180 000 m² powierzchni biurowej, m.in.: Buma Square, Onyx, Rondo Business Park, Quattro Business Park z budynkiem Five, Green Office, Aleja Pokoju 5 czy kompleks biurowy DOT Office. W portfolio Grupy Buma znajduje się także wiele realizacji osiedli mieszkaniowych.

Zobacz inwestycje mieszkaniowe dewelopera BUMA

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij