Targi mieszkaniowe we Wrocławiu [9-10 kwietnia 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na V edycję targów „Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM”, które odbędą się  dniach  8 – 9 kwietnia we wrocławskiej hali Orbita.

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie stron internetowych deweloperów ? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży? Rozwiązaniem Twoich problemów może być wizyta na targach.

W jednym czasie i jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertą ponad 70 dolnośląskich deweloperów, w tym tych największych i najważniejszych, jak Archicom, Rafin, Arkop, Dom Invest, Ronson, Partner Capital, Inkom, Dom Developer i wielu innych.

Ale i poszukujący mieszkania z drugiej ręki nie powinni być zawiedzeni – Organizator targów przygotował Centrum Rynku Wtórnego.

Rynek nieruchomości mieszkaniowych na Dolnym Śląsku jest w znakomitej kondycji. Mieszkania sprzedają się jak świeże bułeczki, ale deweloperzy wprowadzają do sprzedaży ciągle nowe inwestycje, dzięki czemu ceny nie rosną. Popyt jest duży miedzy innymi dzięki temu, że wrocławianie coraz bardziej przekonują się do Fabrycznej i Psiego Pola. Krzyki nie są już pierwszą i jedyna opcją zakupową – mówi Ewelina Woźniak z Group4Events, organizator targów.

Fachowe porady dla kupujących na rynku pierwotnym

Targi to także możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, jakże potrzebnej podczas długiej i trudnej procedury zakupu mieszkania. Podczas  prelekcji i seminariów, przygotowywanych przez najlepszych rynkowych ekspertów, będzie można dowiedzieć się m. in. jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny i jak urządzić mieszkanie naszych marzeń.

W specjalnym Sektorze Bezpłatnych Porad specjaliści różnych dziedzin – będą do Państwa dyspozycji podczas obu dni imprezy.

Uczestnicy otrzymają również specjalny katalog targowy, w którym oprócz zebranych ofert wszystkich wystawców znajdzie się cała seria wartościowych i wyczerpujących poradników.

Finansowanie transakcji

W specjalnym Centrum Badania Zdolności Kredytowej Banku Polskiej Spółdzielczości będzie można nie tylko sprawdzić swoją zdolność kredytową, ale także od razu wystąpić o kredyt na preferencyjnych warunkach. Wielu wystawców zapowiada specjalne promocje na swoje oferty, obowiązujące tylko podczas imprezy, w cenie biletu zwiedzający otrzymają Książeczkę Rabatową – zawierającą unikatowe promocje.

Sponsorem targów są Archicom oraz Rafin.

Targi Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM
Kiedy: 9 i 10 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-16.00
Gdzie: Hala Orbita
WSTĘP PŁATNY

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij