Targi mieszkaniowe we Wrocławiu [2-3 września 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na szóstą wrocławską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 2 i 3 września na Stadionie Wrocław.

Dzięki bogatej ofercie wystawców oraz ciekawym wykładom, spotkaniom i szkoleniom każdy kto odwiedzi Targi będzie potrafił podjąć właściwe kroki związane z zakupem nieruchomości.

Wystawcy

Atal, WPBM Mój DOM, Arkop, Archicom, Temar, Fadesa, Rafin, Ronson, Dom – to jedni z wielu deweloperów z regionu i Polski, z których ofertami będzie można się zapoznać na początku września. Swoje usługi przedstawią także pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi, m.in. Murator FINANSE, Doradza.pl, Notus. Przy ich stoiskach będzie można dowiedzieć się o najniższych prowizjach dla kredytu mieszkaniowego, szerokim zakresie kredytowania czy długim okresem spłaty. Zainteresowani dowiedzą się o ocenie ryzyka zakupu mieszkania, będą mogli przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu oraz dowiedzieć się od czego zależy wartość kredytowa i jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Punkty doradcze, spotkania i warsztaty

Niezależni specjaliści poprowadzą wykłady, dzięki którym uczestniczy zdobędą wiedzę, jak bezpiecznie i w korzystnej cenie kupić własne M. Dodatkowo będą w licznych punktach doradczych mogli uzupełnić niezbędne informacje z zakresu finansów, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym czy też wyceny nieruchomości. Dowiedzą się jak sprawnie przeprowadzić remont lub budowę domu, uzyskają porady dotyczące architektury i stylizacji wnętrz oraz aranżacji zieleni. Odwiedzający dowiedzą się także wszystkiego o programach Mieszkanie+ oraz MdM.

Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów, którzy szczegółowo omówią nowe zasady udzielania kredytów hipotecznych (od 22 lipca wdrożone zostały zapisy unijnej dyrektywy MCD, która wprowadza lepszą ochronę konsumentów zaciągających kredyt na mieszkanie i gwarantuje m.in.: prawo do rezygnacji z podpisanej umowy (14 dni od jej zawarcia), daje możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat (prowizja za wcześniejszą spłatę tylko przez 3 lata) a co najważniejsze w przypadku braku spłaty kredytu, to klient, a nie bank sprzedaje nieruchomość).

Katalog targowy i inne materiały

Każdy odwiedzający targi otrzyma czasopisma o tematyce wnętrzarskiej oraz budowlanej. Dołączone będą także mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Atrakcje dla najmłodszych

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Ciocia&Niania

 

WSTĘP NA TARGI BEZPŁATNY
2-3 września (sobota-niedziela)
w godzinach: 10.00-17.00
Stadion Wrocław,
aleja Śląska 1,
54-118 Wrocław

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij