Targi mieszkaniowe w Warszawie [9-10 września 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na 60. edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 9 i 10 września na warszawskim Torwarze.

Z kupnem mieszkania wiąże się wiele wątpliwości i pytań, z którymi często samemu trudno się uporać. Dobrym rozwiązaniem jest odwiedzenie Targów mieszkaniowych, aby uzyskać odpowiedzi. Bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami czy agencjami nieruchomości na pewno pomoże rozjaśnić problematyczne kwestie.

Wystawcy na Targach

Podczas targów swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych a także pośredników w obrocie nieruchomościami. Pojawią się najbardziej znane firmy z Warszawy oraz te działające na terenie całej Polski, m.in. 19 Dzielnica, APM Development, Atal, Danwood, Mak Dom i Marvipol, Port Praski, Robyg, Unidevelopment.

Na Targach mieszkaniowych istnieje możliwość kupienia nieruchomości na specjalnych, bardziej korzystnych warunkach niż zwykle. Wystawcy przygotowują się do tego wydarzenia, np. deweloperzy czekają z rozpoczęciem sprzedaży w nowych inwestycjach do targów. Często sprzedają je z rabatami lub bonusami jak: garaż, balkon lub dodatkowe pomieszczenie w cenie, wykończenie pod klucz, wyposażenie agd czy też aranżacja wnętrza.

Porady

Odpowiedzią na bogatą ofertę rynku pierwotnego jest Centrum Rynku Wtórnego. Ponad 20 różnych agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawia na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Partnerzy należący do Centrum oraz doradcy pomogą w zakupie, sprzedaży, najmie, wynajmie czy też sprzedaży nieruchomości.

Eksperci Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami przedstawiają specjalną ofertę inwestycyjną (mieszkania, grunty, małe i średnie lokale komercyjne). Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości mogą bezpłatnie korzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych w stoisku WSPON. Ponadto po raz pierwszy na Targach można zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach.

Finansowanie kredytów

22 lipca wdrożona została unijna dyrektywa MCD, która wprowadza lepszą ochronę konsumentów zaciągających kredyt na mieszkanie. Gwarantuje im m.in.: prawo do rezygnacji z podpisanej umowy (14 dni od jej zawarcia), możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat (prowizja za wcześniejszą spłatę tylko przez 3 lata), a co najważniejsze w przypadku braku spłaty kredytu, to klient, a nie bank sprzedaje nieruchomość. Wszystkich zainteresowanych kredytem czekają darmowe konsultacje m.in. z doradcą hipotecznym Jackiem Kurem, Muratorem Finanse, KK Financial Partners, doradza.pl czy Domem Kredytowym Notus. Warto więc odwiedzić targi, wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową.

Materiały dla Gości

Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

 

WSTĘP NA TARGI
9-10 września (sobota-niedziela)
w godzinach: 10.00-17.00
Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij