Targi mieszkaniowe w Warszawie [25-26 listopada 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na 61. warszawską edycję Targów  Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się na PGE Narodowym w dniach 25-26  listopada.

To już ostatnia w tym roku możliwość zakupu mieszkania w specjalnej cenie dedykowanej uczestnikom targów przez deweloperów. To także szansa, aby w jednym miejscu uzyskać wszelkie informacje niezbędne do zakupu własnego mieszkania.

Porady

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt. W Centrum Porad można będzie skorzystać z z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz.

Wystawcy

Podczas Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE pojawi się  wielu wystawców. Swoją ofertę zaprezentują tacy deweloperzy, jak: Port Praski, Robyg, Marvipol, Yareal, Bouygues Immobilier Polska, Soho Factory czy APM Development. Firma budowlana DZ-77 przedstawi nową inwestycję na Białołęce – Osiedle Oaza, Wawel Development pokaże inwestycje na Ursusie i na Pradze Południe, a spółka MDM – osiedle Leśny Kwiat VI w Lesie Kabackim.

Swoją wiedzą z zakresu finansowania zakupu będą się dzielić pośrednicy kredytowi, m.in. Jacek Kur Doradca Kredytów Hipotecznych, Magdalena Nikiel-Tucholska Pośrednictwo Kredytowe czy Murator Finanse.

Podaż i popyt

W Warszawie miesięcznie jest oddawanych około tysiąca nowych mieszkań. W pierwszym półroczu tego roku zbudowano w stolicy blisko 6,3 tys. mieszkań przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, i jednocześnie rozpoczęto budowę prawie 10 tys. nowych. Niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych i duży wybór ofert  pozytywnie wpływają na popyt, jednakże ceny mieszkań wzrosły o ok. 3,5% w stosunku do roku 2016.

Materiały informacyjne dla Gości

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

WSTĘP NA TARGI: BEZPŁATNY
25-26 listopada (sobota-niedziela)
w godzinach: 10.00-17.00
PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij