Targi mieszkaniowe w Gdyni [2-3 września 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na trzecią gdyńską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 2 i 3 września w hali Gdynia ARENA.

Znalezienie idealnego mieszkania lub domu to proces długi i niekoniecznie prosty. Kwestie związane z wyszukaniem dobrej oferty i bezpiecznym zakupem niejednemu spędzają sen z powiek. Jeśli więc szukasz nowego mieszkania, domu, chcesz zamienić obecne M na większe lub szukasz porady specjalisty w sprawie kredytu, przyjdź na Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Pierwsze powakacyjne Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi zlokalizowanymi na terenie Trójmiasta i okolic. To także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

Cel zakupowy

Własne mieszkanie… jaki metraż i lokalizacja? „Pod klucz”, w stanie deweloperskim, a może z rynku wtórnego? Na którym piętrze? Za gotówkę czy na kredyt? W celach inwestycyjnych czy może na wynajem?… Wszyscy, którzy stoją przed podjęciem decyzji związanej z zakupem nieruchomości, borykają się z podobnymi pytaniami. Z całą pewnością w znalezieniu odpowiedzi ułatwi bezpośrednia rozmowa z przedstawicielami banków i pośredników kredytowych, deweloperami oraz agencjami nieruchomości na wrześniowej edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Obecnie sytuacja na rynku nieruchomościowym sprzyja zainteresowanym kupcom, a zdolności przeciętnego Kowalskiego do zaciągnięcia kredytu hipotecznego są równie dobre co w roku ubiegłym. Ponadto oferta deweloperów jest bardzo duża, co oznacza, że będą chcieli wyróżnić swoją ofertę choćby rabatem czy unikalnym dodatkiem dla przyszłych inwestorów. Wymarzone „M” wydaje się być w zasięgu ręki.

Porady specjalistów i spotkania

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są świetnym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym. Oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”. Są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. Wiedza ta może okazać się niezbędna, gdyż od stycznia 2017 r. kredytobiorca musi, zgodnie z decyzją KNF, posiadać co najmniej 20% wkładu własnego. Na targach zainteresowani będą mogli zbadać swoją zdolność kredytową oraz dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Warto więc odwiedzić Targi, aby móc bez problemu wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE oprócz zagwarantowania dostępu do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M, oferują także bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad. Goście mogą korzystać z indywidualnych oraz bezpłatnych konsultacji. Niezależni eksperci pomogą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, służąc radą z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków, aranżacji wnętrz czy też architektury.

W trakcie Targów odbędą się także wykłady z zakresu finansowania inwestycji: zainteresowani poznają kredyty hipoteczne od podszewki, fakty i mity na ich temat oraz dowiedzą się, od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu. Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Kredyt Hipoteczny – Krok po kroku” oraz debata prowadzona przez Marka Wielgo poświęcona nowemu programowi rządowemu – MIESZKANIE PLUS.

Nowości

Po raz pierwszy w ramach partnerskiej współpracy z Miastem Gdynia równolegle z Targami odbywa się, pod egidą Towarzystwa Urbanistów Polskich, konferencja „Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich”. Spotkanie będzie dotyczyć wpływu odpowiedniego zaplanowania przestrzeni miejskich, a szczególnie wpisywanie osiedli mieszkaniowych w istniejącą tkankę miasta na jakość życia mieszkańców oraz klimat i atmosferę miasta.
Targowe debaty rozpocznie dyskurs pod hasłem: „Budować dla ludzi, wzbogacać miasto na przykładzie najlepszych gdyńskich inwestycji”.

Materiały dla Gości

Wszyscy odwiedzający Targi otrzymają nieodpłatnie m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji oraz katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic. Znajdą się tam dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, a także kontakt do biura sprzedaży i wizualizacja budynku. Dodatkowo goście otrzymają magazyn wnętrzarski Wydawnictwa Murator.

 

WSTĘP NA TARGI BEZPŁATNY
2-3 września (sobota-niedziela)
w godzinach: 10.00-17.00
Gdynia ARENA,
ul. Kazimierza Górskiego 8,
81-980 Gdynia

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij