Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Szkolenie Alfa Agent MasterClass & Workshop-Lab – wiedza i umiejętności

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Patronat Nieruchomosci-online.pl i magazynu ESTATE

Dawid Marecki – branżowy ekspert, którego publikacje, szkolenia i treningi narzędziowe cieszą się uznaniem zarówno szefów, jak i agentów nieruchomości w całym kraju – zaprasza na wykładowo-warsztatowy program szkoleniowy online, nad którym patronat medialny objął portal Nieruchomosci-online.pl oraz magazyn „ESTATE”.

Dlaczego to szkolenie może być dla Ciebie?

  • Czujesz się przytłoczony masą dostępnej, popularnej wiedzy, która w praktyce działa u Ciebie niekoniecznie tak jakbyś oczekiwał?
  • Poszukujesz konkretnych i sprawdzonych sposobów, które poprawią Twoje wyniki?
  • Szukasz sposobu na realne podniesienie swoich umiejętności w erze szkoleń zdalnych?

 

Esencja najskuteczniejszych technik

Część wykładowa Alfa Agent MasterClass to cztery 3-godzinne moduły, z których każdy dotyczy innej tematyki:

  • roli agenta,
  • wyłączności,
  • obsługi kupujących,
  • negocjacji.

Każdy moduł to wybrane aspekty z odrębnego 2-dniowego szkolenia autorskiego Dawida Mareckiego. Dzięki tej formule uczestnik otrzymuje w sumie 12 godzin wykładów, stanowiących esencję 8 dni szkoleń firmowanych przez IMDM.

Przykładowo, w module numer 4 poświęconym negocjowaniu prowizji, skupiając się na czystej technice, zaprezentowanych zostanie m.in. kilka najskuteczniejszych technik opracowanych i sprawdzonych podczas setek treningów narzędziowych, przeprowadzonych z agentami nieruchomości w terenie.
Spotkania odbywać się będą w formie webinarów, które składać się będą z części wykładowej i sesji pytań i odpowiedzi.

Doceniając wartość szkoleń obecnych na rynku, widzimy jednocześnie jasno, że choć wiedza jest bardzo ważna – to umiejętności są decydujące. Te zaś wykształca się podczas treningu, a nie wykładu – mówi Dawid Marecki.

Dobrze jest dowiedzieć się przed innymi, ale najlepiej być jednym z pierwszych, którzy potrafią.

Szkolenia dla wiedzy – trening dla umiejętności

Po części wykładowej odbędą się treningi warsztatowe online Alfa Agent Workshop-Lab.

Podczas 3-godzinnej sesji, w małej grupie, uczestnik będzie mógł m.in. wybrać dowolną technikę i pracować z Dawidem nad jej wykształceniem lub zaprezentować własne problemowe case study, które rozwiąże, stosując techniki poznane na szkoleniu. Dzięki takiej pracy uczestnicy mogą realnie wzrastać w swoich umiejętnościach – trenując oraz obserwując innych.

Wyniki treningów narzędziowych, które prowadzimy, jasno pokazują, że wybitne rezultaty, do jakich dochodzą ich uczestnicy, wymagają proaktywnego, dorosłego i pełnego zaangażowania podejścia – dodaje Dawid.

Jesteś Klientem Nieruchomosci-online.pl?
Korzystasz podwójnie!

Masz gwarantowany kod rabatowy, który upoważnia do 10% zniżki podczas zakupu dostępu do wydarzenia. Dotyczy on również właścicieli biur, którzy planują grupowy udział w wydarzeniu dla swoich agentów.

Aby uzyskać kod rabatowy, skontaktuj się ze swoim doradcą klienta lub z BOK Nieruchomosci-online.pl pod adresem support@nieruchomosci-online.pl lub dzwoniąc pod numer +48 33 486 90 55.

Kod wpisz podczas zakupu biletów na stronie www.alfaagentmasterclass.pl.

Więcej informacji na temat szkolenia:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij