Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Szczecin] Osiedle Sosnowy Park – III etap już w sprzedaży

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Osiedle Sosnowy Park to nowa kameralna inwestycja znajdująca się w Szczecinie przy ul. Uczniowskiej (Prawobrzeże – Płonia). Wyróżnia się bardzo korzystną lokalizacją – w otoczeniu lasu i stawu, a przy tym z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień.

Inwestycja została podzielona na 4 etapy. Pierwszy został już oddany do użytku, drugi ma być zakończony na koniec października 2020 r., a realizacja trzeciego planowana jest na październik 2021 r. Zapraszamy do rezerwacji mieszkań w III etapie.

Zobacz szczegóły inwestycji Osiedle Sosnowy Park

Budynki i mieszkania

Osiedle Sosnowy Park składa się z czterech budynków, a każdy z nich ma cztery kondygnacje. Części wspólne budynków są wykończone w wysokim standardzie – m. in. posadzki klatek schodowych wyłożone kamieniem i cichobieżne windy.

Mieszkania są 2-, 3- i 4-pokojowe, funkcjonalne i ergonomiczne, o powierzchniach od 43 do 70 mkw. W mieszkaniach montowane są trzyszybowe okna PCV, drzwi wejściowe klasy RC2 oraz ogrzewanie podłogowe w łazience. Można też kupić miejsca postojowe do wyłącznego korzystania (w parkingach podziemnych lub na zewnątrz) i komórki lokatorskie.

Lokalizacja

Położenie budynków zapewnia bardzo atrakcyjny widok na las i staw. Otoczenie inwestycji daje także dużo możliwości spędzania czasu wolnego w plenerze oraz uprawiania sportów. W pobliżu znajdują się: boisko, siłownia „pod chmurką” oraz miejsce na ognisko. Puszcza Bukowa i szlak turystyczny po Szczecińskim Parku Krajobrazowym to świetne miejsce do spacerów. Na terenie Płoni można również podziwiać pomniki przyrody (m. in. lipy szerokolistne).

Mieszkańcy osiedla będą mieli także łatwy dostęp do niezbędnej infrastruktury. W sąsiedztwie inwestycji można znaleźć sklepy (m. in. Netto, Lidl, Dino), a także przedszkola, szkołę podstawową, przychodnię rodzinną oraz szpitale. Do Centrum Handlowego Gryf i Leroy Merlin można dotrzeć samochodem w ciągu 5 minut.

Jeśli chodzi o komunikację, dojazd samochodem z osiedla do centrum zajmuje kilkanaście minut. Można też łatwo dojechać do autostrady A6 i drogi krajowej nr 10. Tuż obok inwestycji znajdują się przystanki autobusowe.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij