[Sopot] Gdzie warto zamieszkać – Sopot Wyścigi

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Analiza rynku deweloperskiego w Sopocie Wyścigi to 3 inwestycje, którym warto przyjrzeć się bliżej.

sopot wyscigi inwestycje

Analiza nowych inwestycji deweloperskich w Sopocie Wyścigi

Pierwsza z nich to Sopocka Przystań. Jest to zespół 4 kamienic 3-piętrowych wpisujących się architektonicznie w okolice, z zachowaniem nuty nowoczesności. Inwestycja jest kolejnym potwierdzeniem tezy, że duże przeszklenia dodają budynkom prestiżu. W ofercie zostało jeszcze kilka lokali na parterze i 3 piętrze. Przeglądając plany mieszkań, widać, że deweloper postawił na komfort i na powierzchni niecałych 60 mkw. zaprojektował mieszkania 2-pokojowe. Dostępne są lokale zarówno z kuchnią oddzielną, jak i łączoną z salonem. Nam osobiście bardziej do gustu przypadło to pierwsze rozwiązanie.

Kolejny przystanek to zrealizowany przez Polnord projekt Sopocka Rezydencja. To dość znana już inwestycja. W ofercie pozostały zaledwie 2 mieszkania 3-pokojowe (ze 161 wybudowanych). Być może, w momencie gdy czytacie ten raport, już ich nie ma w sprzedaży, a jeśli nawet są, to w naszej opinii długo tam nie pozostaną. Osiedle jest naprawdę solidnie wykonane, a te lokale, które zostały (parter i 3 piętro), mają bardzo ciekawy rozkład. Dla szukających mieszkania w Sopocie z pełną świadomością stanowią po prostu dobry produkt. Dodatkowo warto ponegocjować, gdyż deweloperowi zapewne będzie zależało, by zakończyć już sprzedaż projektu.

sopot cytat

Trzeci i ostatni przystanek w tym rejonie zrobiliśmy na ulicy Władysława Łokietka, gdzie powstają Królewskie Kamieniczki. Tutaj wybór lokali jest jeszcze całkiem spory, choć to słowo nie jest chyba najodpowiedniejsze do opisania inwestycji składającej się zaledwie z 33 mieszkań. Bez wątpienia pasują tu natomiast określenia takie, jak kameralność, elegancka architektura czy zielone otoczenie. Ceny zaczynają się w okolicach 9 tys. zł za mkw., co oczywiście nie jest kwotą małą, ale – jak na warunki sopockie – wcale niewygórowaną. Opisując ten projekt, równie dobrze moglibyśmy skopiować to, co napisaliśmy już wcześniej: elegancja, przestrzeń, komfort. Próba postawienia w tym miejscu jakiegokolwiek innego typu projektu, nie miałaby po prostu racji bytu.

 

Zobacz wszystkie inwestycje w Sopocie i okolicach

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij