[Sobótka k. Wrocławia] Lokum Deweloper rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Lokum Monte

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Lokum Deweloper, oferujący mieszkania o podwyższonym standardzie, wprowadził do sprzedaży 152 lokale w inwestycji Lokum Monte w podwrocławskiej Sobótce.

Lokum Monte to kameralne, luksusowe osiedle ze strefą wellness zlokalizowane u podnóża Masywu Ślęży. Powstanie tam 11 trzypiętrowych budynków mieszczących od 12 do 16 mieszkań z balkonami lub prywatnymi ogródkami. Znajdą się wśród nich lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 38 do 98 metrów kwadratowych, funkcjonalnych układach i jasnych, przestronnych wnętrzach. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6 625 zł.

Zobacz szczegóły inwestycji Lokum Monte

Osiedle nawiązuje do tradycji śląskiej architektury. Nieregularnie rozmieszczone, proste bryły kryte spadzistymi dachami doskonale wpiszą się w górski krajobraz. Zastosowane na elewacjach odcienie szarości przywołują na myśl wydobywany w okolicznych kamieniołomach granit, a zestawienie ich z bielą doda budynkom lekkości i elegancji.

Unikatową oprawę dla zabudowy kompleksu stworzy wszechobecna zieleń zaaranżowana jak ogród pełen roślin typowych dla lokalnej, leśnej flory. W ramach zagospodarowania terenu powstaną również strefy rekreacyjne z ławkami, oświetlenie, siłownia terenowa i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Wyjątkowym miejscem będzie przeznaczona dla mieszkańców strefa wellness z basenem, saunami i salą fitness.

Lokum Monte to połączenie miejskiego komfortu, jaki daje mieszkanie na luksusowym osiedlu i bliskości natury, którą zapewnia otoczenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Sobótka jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy chcą odpocząć od zgiełku i intensywnego tempa życia w dużym mieście. Panują tam również doskonałe warunki dla aktywnego wypoczynku mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper. – To jedyna okazja, by kupić mieszkanie w takiej lokalizacji i o takim standardziedodaje Prezes.

Lokum Monte, podobnie jak pozostałe inwestycje Lokum Deweloper, cechuje podwyższony standard części wspólnych. We wszystkich budynkach zaprojektowano eleganckie klatki schodowe oraz cichobieżne windy. By zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, ze stanowiskiem dla ochrony. Większość miejsc postojowych znajdzie się w podziemnych garażach.

Sobótka jest bardzo dobrze skomunikowana z Wrocławiem – miasta dzieli zaledwie pół godziny drogi samochodem. Na początku 2021 r. wrócić ma również bezpośrednie połączenie kolejowe stanowiące wygodną i szybką alternatywę dla czterech kółek.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij