Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Rynek pierwotny
  • [Serock k. Warszawy] Pangea – komfortowe domy blisko Zalewu Zegrzyńskiego

[Serock k. Warszawy] Pangea – komfortowe domy blisko Zalewu Zegrzyńskiego

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Inwestycja Pangea, powstająca w Serocku tuż obok Warszawy, będzie składała się z 5 nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej (10 lokali). Za jej realizację odpowiada RybkaBud. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2023 r. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami  i do rezerwacji domów.

Zobacz szczegóły inwestycji Pangea

Budynki

Poszczególne lokale (połowy bliźniaków) będą miały powierzchnie po 195 mkw. Jeśli chodzi o przynależące do nich działki, większość będzie miała po 290 mkw., natomiast dwie działki skrajne będą większe: 383 i 665 mkw.

Trzywarstwowa elewacja jest nie tylko estetyczna, lecz także energooszczędna. Inne ciekawe rozwiązania zastosowane w domach to: instalacje fotowoltaiczne na dachach (w cenie domu); zielone dachy z ogrodami zimowymi, możliwością montażu grilla i pięknym widokiem na Narew i Zalew Zegrzyński; ładowarki do samochodów elektrycznych. Każdy dom będzie miał garaż (w bryle budynku). Własna studnia zapewni stałe zaopatrzenie w wodę wysokiej jakości.

Istnieje możliwość wykończenia wnętrz pod klucz w określonych stylach lub według projektu klienta.

Lokalizacja

Droga z osiedla Pangea do centrum Serocka zajmuje zaledwie 4 minuty, a do centrum Warszawy – ok. 35 minut. Komunikację ułatwia przebiegająca przez Serock droga krajowa nr 61, a wkrótce ma powstać linia kolejowa łącząca Serock, Pułtusk, Maków Mazowiecki i Przasnysz z Warszawą.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, w zasięgu spaceru, znajdują się: supermarkety (m.in. Netto), stacja paliw, restauracja, szkoła, plaża. Pobliski Zalew Zegrzyński umożliwia uprawianie sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, kajakarstwo czy kitesurfing.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij