Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Rzeszów] Osiedle Natura Park – Twoja nowa przestrzeń do życia

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Zakup nowego mieszkania to duże wyzwanie i niekiedy decyzja na całe życie. Jest kilka warunków, które powinny zostać spełnione, abyś mógł być zadowolony z posiadanego mieszkania. Na co więc zwrócić uwagę? Poznaj bliżej naszą inwestycję Osiedle Natura Park. Stworzyliśmy ją z myślą o Twoim komforcie.

Zobacz szczegóły inwestycji Osiedle Natura Park

Kilka słów o Dakar Development Sp. z o.o.

Dakar Development Sp. z o.o. to firma deweloperska zajmująca się przygotowaniem i realizacją zarówno projektów komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Nasza firma powstała w 2016 roku, a stworzyli ją trzej wspólnicy, których doświadczenie w przygotowaniu i realizacji kilkudziesięciu obiektów komercyjnych sięga 1997 roku.

W trakcie koncepcji prac nad budową inwestycji Osiedle Natura Park w rzeszowskiej Kielanówce zwróciliśmy uwagę na najważniejsze kwestie, nad którymi zastanawiają się osoby chcące kupić nieruchomość.

O inwestycji Osiedle Natura Park

Budynki mieszkalne Osiedla Natura Park wyróżnia się nowoczesną architekturą, mieszkaniami o praktycznym metrażu oraz przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi.

Projekt inwestycji zakłada budowę 7 niskich budynków, około 500 mieszkań wraz z garażami podziemnymi, ogólnodostępnymi parkingami, placem zabaw, wiatą grillową oraz strefą handlowo-usługową.

Etap pierwszy obejmuje budowę 2 budynków 6-kondygnacyjnych (poziom -1, parter i 4 piętra), w których znajdować się będzie 136 mieszkań w metrażu od 25,12 mkw. do 67,90 mkw. To mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe, dostosowane do potrzeb przyszłych lokatorów – zarówno pod względem układu, jak i nasłonecznienia (w większości aneksów kuchennych przewidziano okna, w pomieszczeniach dziennych zastosowano optymalną liczbę wysokich okien). Każde z przestronnym balkonem, ogrodem lub tarasem.

W budynkach zapewniono miejsca postojowe w garażu podziemnym z możliwością montażu gniazdek elektrycznych. Przy budynkach pojawią się stacje do ładowania samochodów i rowerów elektrycznych. Oświetlenie części wspólnych będą wspomagane panelami fotowoltaicznymi. Nasza inwestycja powstała z myślą o ekologii i naturalnym środowisku.

Lokalizacja Osiedla Natura Park

Wybierając miejsce dla naszych przyszłych mieszkańców, zwróciliśmy uwagę na to, aby Osiedle Natura Park znajdowało się na obszarze nieco oddalonym od centrum, ale jednocześnie blisko strategicznych punktów usługowo-handlowych i szkolno-edukacyjnych.

Osiedle Natura Park to nowa inwestycja położona na zielonych przedmieściach Rzeszowa – w Kielanówce. Odległość od centrum Rzeszowa to tylko 6 km, dojazd samochodem zajmuje około 15 min. W obrębie 700 m od Osiedla znajduje się przychodnia, apteka, bank, sklep. Do tego tylko 400 m dzieli mieszkańców od przystanku MPK, z którego odbywają się kursy również w godzinach nocnych. W odległości 1100 m znajduje się szkoła wraz z przedszkolem.

W okolicy Osiedla Natura Park znajdziesz dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Ta przestrzenność pozwoli Ci na długie niespieszne spacery, dzięki którym odetchniesz od zgiełku miasta.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij