Rynek pierwotny w Poznaniu [Raport 2015]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Nasza redakcja przygląda się inwestycjom deweloperskim w największych miastach Polski. Tym razem zawitaliśmy do Poznania, aby przedstawić raport na temat godnych uwagi inwestycji deweloperskich na rynku poznańskim.

Poznań to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Bogata oferta edukacyjna, kulturowa czy rozrywkowa i konkurencyjny rynek pracy, sprawiają, że chętnych na zakup nowego mieszkania nie brakuje. Do tego deweloperzy przygotowali szeroką ofertę mieszkań.

Bądź na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się na poznańskim rynku deweloperskim. W raporcie znajdziesz zebrane aktualne informacje o rynku pierwotnym w stolicy Wielkopolski.
Co znajdziesz w raporcie:

  • Bogaty opis 34 nowych inwestycji w podziale na dzielnice Poznania
  • TOP 10 najlepszych projektów deweloperskich według redakcji ESTATE
  • Krakowski rynek pracy w pigułce

Jaką wiedzę otrzymasz w raporcie?

W raporcie przedstawiamy dokładną analizę nowych projektów mieszkaniowych w podziale na dzielnice. Zanalizowaliśmy ceny, metraże oraz zagospodarowanie części wspólnych wybranych inwestycji. Oprócz prezentacji projektów deweloperskich przedstawiamy ranking inwestycji, naszym zdaniem najpopularniejszych. Dzięki temu każdy odnajdzie te nieruchomości, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom i oczekiwaniom.
W jednym miejscu znajdziesz to, co każda osoba zainteresowana działaniem na rynku pierwotnym w Poznaniu wiedzieć powinna!


poznan-750x300

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij