Organizer – Twój dyskretny pomocnik

Dominika Mikulska

Organizer został stworzony dla wszystkich przeglądających oferty. Dla wszystkich, którzy potrzebują lepiej zorganizować ten proces. Świetnie sprawdzi się zatem także w rękach agenta nieruchomości, który przegląda portal, by być na bieżąco z tym, co pojawia się i zmienia na rynku.

Organizer znajdziesz pod ikoną teczki, przyklejoną w zawsze łatwo dostępnym miejscu – po lewej stronie okna wyszukiwarki.

Część danych zapisuje się w nim automatycznie, a część na skutek Twoich celowych działań na listach wyszukiwania lub konkretnych ofertach. Co zatem do niego trafia?

 

Co znajdziesz w Organizerze?

1. Ostatnie wyszukiwania – oszczędzaj swój czas!

W tym miejscu zapisujemy automatycznie historię ostatnich dwudziestu Twoich wyszukiwań.

Zawsze możesz wrócić do użytych wcześniej kryteriów i ponownie wywołać listę nieruchomości odpowiadających Twoim preferencjom.

Z tego miejsca możesz także aktywować powiadomienia dla użytych zestawów kryteriów.

 

2. Powiadomienia – dowiedz się o nowych ogłoszeniach, gdy tylko się pojawią! 

Tutaj znajdziesz listę ustawionych przez Ciebie powiadomień e-mailowych o nowych ofertach, z możliwością sterowania częstotliwością ich wysyłania, a także ich wyłączenia.

Opcja aktywacji powiadomień dostępna jest na listach ogłoszeń.

 

3. Notatki – kluczowe informacje zbieraj w jednym miejscu!

O ile własne oferty i kontakty z klientami masz pod kontrolą, wpisując je do programu do zarządzania ofertami czy systemu CRM, to informacji o ofertach napotkanych w sieci raczej nigdzie nie zapisujesz. Pamięć jest ulotna, informacje zasłyszane podczas rozmowy lub refleksje pojawiające się podczas studiowania oferty szybko bledną.

W Nieruchomosci-online.pl każde ogłoszenie możesz opatrzeć notatką z istotnymi szczegółami lub własnymi uwagami.

W Organizerze wszystkie Twoje notatki zbierają się w jednym miejscu i możesz stamtąd łatwo przejść do skomentowanych ogłoszeń.

 

4. Etykiety – skracaj drogę do ważnych ofert!

Tu znajdziesz listę etykiet z możliwością przejścia do ofert nimi oznaczonych – wszystkimi bądź dowolnie wybranymi.

Etykiety to tagi, które możesz nadawać ogłoszeniom podczas ich przeglądania, np.: „Wykonany telefon”, „Widziałem”, „Do obejrzenia”, „Dobra lokalizacja”, „Umówione spotkanie”, „Fajne, ale drogo”, „Dowiedz się więcej”.

Dzięki etykietom, z morza ofert wyłowisz te, które które z różnych względów wydały się Ci interesujące i łatwo do nich powrócisz w razie potrzeby.

 

Informacje na liście ogłoszeń

Organizer jest także pomocny podczas przeglądania list ogłoszeń.

Gdy przy ofercie na liście zobaczysz małą ikonę teczki, oznacza to, że ta oferta ma już przypisaną przez Ciebie etykietę lub notatkę.

Możesz je przeczytać z poziomu listy, co oszczędzi Ci zachodu zapoznawania się z ofertą, która już widziałeś.

 

Bądź zalogowany!

Aby korzystać z Organizera, musisz być zalogowany do administracyjnego konta biura lub Twojego indywidualnego Konta Agenta.

 

Wypróbuj zatem, jak działa Twój wirtualny pomocnik!

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij