Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Najlepsze dopiero przed nami! Spotkajmy się na Recamp#12

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Nieruchomosci-online.pl jest partnerem konferencji

Na swoje dziesięciolecie Recamp zmienia oblicze. Takiego formatu konferencji dla pośredników jeszcze nie było! Tym bardziej cieszymy się, że – jako partner Recamp#12 – możemy wraz z organizatorami zaprosić Was na to wydarzenie i jak co roku się tam z Wami spotkamy.

Już za półtora miesiąca odbędzie się dwunasta edycja konferencji dla pośredników w obrocie nieruchomościami Recamp. To coroczne natchnienie do dalszej pracy i świeży powiew nowych trendów – prosto od praktyków tego zawodu! Recamp pomoże Ci nabyć niezbędne umiejętności potrzebne pośrednikowi nieruchomości i podnieść Twój standard obsługi. W tym roku na scenie mamy ważne tematy, doskonale znane nazwiska. Nie tylko wyjdziesz z energią i inspiracją, ale też z praktyką!

Co będzie wyróżniało Recamp#12?

Czy zdarzyło Ci się przyjechać na jakieś wydarzenie, wyjść zainspirowanym i energetycznie naładowanym, ale tydzień później... wrócić do punktu wyjścia? Dosłownie nic się nie zmieniło?

Organizatorzy postanowiliśmy powiedzieć temu stanowcze NIE. Z Recamp#12 wyjedziesz nie tylko z energią i kontaktami, ale także z narzędziami i praktyką.

Po oficjalnym rozpoczęciu, uczestników czeka 2-dniowa seria prelekcji i warsztatów. W programie zostały umieszczone olbrzymie bloki praktyczne, trwające po 4 godziny. Łącznie każdy uczestnik będzie mógł skorzystać aż z 8 godzin warsztatów z najlepszymi warsztatowcami praktykami, którzy pokażą najprzydatniejsze narzędzia!

Ścieżka dla agentów:

 • Piotr Karkoszka – System sprzedaży i domykanie
 • Hanna Adamska – Wypalenie zawodowe

Ścieżka dla właścicieli i managerów:

 • Jerzy Zientkowski – Budowanie marki, która sprzedaje
 • Dawid Marecki – Kryzys odpowiedzialności

Wyjątkowym elementem w tym roku będzie także BEFORE z Elżbietą Liberdą, podczas którego wyjawi ona sekrety i kruczki prawne, które musicie znać, będąc w branży nieruchomości. Będzie do Waszej dyspozycji, aż przez 1,5 godziny i odpowie bez ogródek na wszystkie pytania zadane w części Q&A.

Pełny program wraz z opisem prelekcji i warsztatów oraz sylwetki prelegentów znajdziesz na stronie:

PROGRAM RECAMP#12

 

Na scenę powróci także format debaty. Doświadczeni pośrednicy i menedżerowie zaproszeni przez Nieruchomosci-online.pl do debaty, którą poprowadzi Alicja Palińska, porozmawiają o sytuacji na rynku, podzielą się swoim doświadczeniem popartym wieloletnią praktyką.

Z zaproszenia Nieruchomosci-online na scenie zasiądą:

 • Agnieszka Grotkowska – dyrektor sprzedaży w oddziałach własnych i członek zarządu Sieci Freedom Nieruchomości
 • Agata Korzeniewska – dyrektor Sieci Franczyzowej Metrohouse
 • Janusz Iracki – prezes zarządu MAXON Nieruchomości Sp. z o.o, która działa na rynku od ponad 30 lat
 • Aleh Tur – aktywny w branży właściciel biura Tur Nieruchomości
 • Łukasz Wydrowski – właściciel prężnie rozwijającego się biura Estatic Nieruchomości z Trójmiasta

To trudne czasy do prowadzenia biznesu w branży nieruchomości. Od zamrożenia, poprzez gorączkę po gwałtowne ochłodzenie i pierwsze oznaki odwilży.

Eksperci zdradzą nam:

 • jak oceniają sytuację na rynku z perspektywy swoich biznesów, co przewidują na przyszłość oraz jak się do tego przygotowują,
 • czy odczuwają ożywienie na rynku, co obecnie motywuje klientów, a co ich wstrzymuje,
 • jak obecnie szkolą swoje zespoły, przygotowując agentów do zmieniających się oczekiwań i zachowań klientów sprzedających i kupujących,
 • jak budują przewagę konkurencyjną swoich firm.

Przede wszystkim porozmawiamy o współpracy i wzajemnym wsparciu w branży jako reakcji na zmiany na rynku. Liczymy również, że debatę będzie początkiem dalszych rozmów w kuluarach. Wszystko po to, aby utrzymać ciągłość i płynność biznesu, skutecznie pobudzając i prowadząc klientów ku transakcjom.

Rynek nieruchomości to ludzie i emocje. Zapraszamy Cię do dialogu o sytuacji na rynku.

 

Wiemy, co teraz czujesz: „Wohoo! To będzie najlepszy Recamp!”

Zatem, jeśli lubisz świetną atmosferę i networking w doborowym towarzystwie oraz oczekujesz wartościowej wiedzy, możesz być jego częścią, klikając poniżej 👇🏼 

CHCĘ KUPIĆ BILET

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość, bo jako partner konferencji zapewniliśmy uczestnikom rabat.

Kupując bilet (lub bilety dla całej swojej drużyny) użyj kodu rabatowego nieruchomosci-online.pl, a kwota do zapłaty obniży się o 10%. Kod działa do 3 marca 2023 r. do północy.

Psssst... ale jeśli zdążysz przed 28 lutego — załapiesz się jeszcze na ceny EARLY BIRDS! Nie warto zwlekać ;)

 

Spotkajmy się na Recamp!

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Nieruchomosci-online.pl. Członków #teamNO spotkasz podczas networkingu przy naszym stoisku w Strefie Targowej!

Gotowi do rozmów stawią się:

 • Alicja Palińska – marketing, dział analiz
 • Dominika Mikulska – marketing, współpraca, redaktor naczelna magazynu „ESTATE”
 • Rafał Bieńkowski – dział analiz, współpraca z mediami
 • Tomasz Manda – dział wsparcia technicznego, szkolenia

Strefa Targowa będzie działać w piątek w godz. 10:30 - 16:45 i w sobotę w godz. 10:00 - 15:00.

Do zobaczenia na Recamp#12!

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal ogłoszeniowy z największą liczbą ofert nieruchomości z całej Polski – w największych miastach i w mniejszych gminach. To tu szybko i wygodnie znajdziesz mieszkanie, dom lub działkę, które będą dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, przy całkowitym braku reklam. Tu zyskasz pełny obraz rynku, a w podjęciu trafnej decyzji pomogą Ci najdokładniej zaprezentowane nieruchomości i kompleksowa baza wiedzy. Portal plasuje się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google. Dzięki temu odwiedza go ok. 3 mln poszukujących miesięcznie.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także