Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Łódź] Osiedle na Zdrowiu – zamieszkaj wśród zieleni

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Na łódzkim Polesiu, między ulicami Biegunową a Spadochroniarzy, startuje inwestycja Osiedle na Zdrowiu III. Jest to kontynuacja dużego projektu, który łącznie ma zapewnić mieszkańcom Łodzi ponad 460 lokali mieszkalnych i będzie składał się z kilkudziesięciu budynków położonych na działce o powierzchni ponad 6 ha, sąsiadującej z rozległym lasem. Inwestycja jest realizowana przez dewelopera WAN S.A.

Osiedle na Zdrowiu III to 134 mieszkania w przystępnych metrażach od 31 do 73 m2, zaprojektowane ze szczególną dbałością o funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Zobacz szczegóły inwestycji Osiedle na Zdrowiu

Projekt charakteryzuje się niską, zaledwie trzykondygnacyjną zabudową, zaaranżowaną bardzo swobodnie na planie osiedla. Nawiązuje przy tym do architektury sąsiednich, jednorodzinnych domków. Mieszkańcy będą mieli także bliski kontakt z przyrodą, gdyż na osiedlu zaplanowano przestronne ogródki lokatorskie, a zabudowa jest wkomponowana w pasy zieleni. Stworzenie parku w środku osiedla ma zapewnić dużo wygody i relaksu. Ponadto pomiędzy budynkami powstaną alejki spacerowe, a wzdłuż nich ławeczki. Na najmłodszych zaś będzie czekał plac zabaw.

Wspomnianą bliskość natury udało się połączyć z łatwym dostępem do atrakcji miejskiego życia. Znakomita lokalizacja zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Łodzi.

- Nasza misja w Łodzi ciągle trwa. Chcemy stworzyć osiedle, które kompleksowo zadba o swoich mieszkańców. Zdobyte doświadczenie na warszawskim i krakowskim rynku nieruchomości pozwoliło nam poszerzyć obszar działalności o dobrze rokujący łódzki rynek – komentuje Michał Krystek, specjalista ds. sprzedaży w firmie WAN S.A.

Trzecia odsłona koncepcji Osiedla na Zdrowiu jest konsekwencją dwóch pierwszych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Łodzi. Prosta, minimalistyczna zabudowa zaplanowana malowniczo wewnątrz terenów zielonych coraz bardziej wkomponowuje się w krajobraz łódzkiego Polesia.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij