[Kraków] Panorama Prądnik – budynek B już w sprzedaży

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Z początkiem grudnia Nokturn Deweloper wprowadził do oferty budynek B w inwestycji Panorama Prądnik.

Ostatniego dnia listopada zakończona została przedsprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji Nokturn Deweloper. W trakcie pierwszego miesiąca aż 30% lokali w budynku A zostało zarezerwowanych.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie mieszkaniami w Panoramie Prądnik już teraz mają Państwo możliwość zapoznania się z ofertą lokali w budynku B. Mamy nadzieję, że uda się Państwu znaleźć tu swoje wymarzone M.

Zobacz szczegóły inwestycji Panorama Prądnik

Panorama Prądnik to kameralne osiedle mieszkaniowe przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w Krakowie. W ramach inwestycji zrealizowane zostaną 3 budynki, w których zaprojektowano 127 mieszkań o powierzchni od 34 do 70 m². Podziemny garaż wielostanowiskowy zapewnia miejsca postojowe przypisane do każdego z lokali. Będą tam również komórki lokatorskie. Na terenie osiedla znajdą się również stanowiska dla rowerów. Pierwsze lokale zostaną przekazane w I kwartale 2020 r.

Panorama Prądnik to dobrze zaplanowane, funkcjonalne układy mieszkań. Wszystkie lokale posiadają balkony, a te na najwyższych kondygnacjach również tarasy z widokiem na Kraków. Do części lokali na parterze przynależą ogródki. W każdym z mieszkań sypialnia mieści łóżko małżeńskie, a większość ma zaprojektowane przestronne garderoby.

Ciekawym punktem osiedla będzie z pewnością plac zabaw, podzielony na dwie strefy: kolorową, kreatywną dla dzieci mniejszych, oraz tematyczną, oryginalnie zaprojektowaną i wykorzystującą zróżnicowane ukształtowanie terenu dla dzieci starszych.

Niewątpliwym atutem Panoramy Prądnik jest jej lokalizacja. Bogata infrastruktura w pobliżu osiedla zapewnia mieszkańcom pełny komfort życia i wypoczynku. Projektowany tuż przy osiedlu przystanek Krakowskiego Szybkiego Tramwaju z Krowodrzy Górki na Górkę Narodową zagwarantuje bezproblemowy dojazd do centrum miasta już w 2020 roku. Planowana inwestycja obejmuje również całkowitą przebudowę al. 29 Listopada oraz rozbudowę istniejącego układu drogowego w pobliżu osiedla, czego efektem będzie między innymi bezkolizyjny skręt w ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej z al. 29 Listopada.

To jest czas dla dzielnicy Prądnik, to jest Twój czas. Zamieszkaj w Panoramie Prądnik i każdą minutę wykorzystaj optymalnie.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij