Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Kołobrzeg] Osiedle Słoneczne – III etap już w sprzedaży!

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w III etapie inwestycji Osiedle Słoneczne w Kołobrzegu (budynek B). Jest to propozycja skierowana do osób ceniących komfort i doskonałą lokalizację. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do rezerwacji mieszkań.

Zobacz szczegóły inwestycji Osiedle Słoneczne

W ofercie są 53 wygodne mieszkania o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach – od 29 do 67 mkw., z czego większość w przedziale 29-35 mkw. Wszystkie mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim. Jest też możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej.

Inwestycja została starannie zaprojektowana i wykończona. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą i subtelną kolorystyką. Będzie się składała z czterech budynków połączonych fasadą z przeszkleniami. Jej teren będzie ogrodzony i monitorowany, by zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo. Na parterze budynku D od strony ul. Trzebiatowskiej zaplanowano lokale usługowe oraz miejsca parkingowe dla gości.

Dużym atutem inwestycji Osiedle Słoneczne jest świetna lokalizacja – 10 minut do centrum miasta i 20 minut do morza. W pobliżu znajdują się: liczne sklepy (Lidl, Biedronka, Kaufland, Intermarché, Media Expert), targowisko miejskie, szpital, szkoła. Centrum sportu i rekreacji, basen oraz liczne ścieżki rowerowe dają możliwość aktywnego spędzania czasu. Dobrą komunikację zapewniają dogodne połączenia autobusowe.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij