Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Rzeszów] Osiedle Natura Park – wybierz swoje nowe mieszkanie

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Nowe mieszkania od dewelopera dają Ci możliwość aranżacji według własnego uznania. W nowych budynkach można też znaleźć nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania, o które trudno na rynku wtórnym. Dlatego warto zapoznać się z ofertą nowych mieszkań na Osiedlu Natura Park. W sprzedaży są już mieszkania w drugim budynku inwestycji – zapraszamy do rezerwacji.

Zobacz szczegóły inwestycji Osiedle Natura Park

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie?

Mieszkania deweloperskie dają przede wszystkim duże możliwości. Można je urządzić od początku do końca zgodnie z własnymi upodobaniami. Koszty utrzymania takich lokali są też zwykle niższe, gdyż nowe budynki mają lepszą izolację cieplną i mogą przez dłuższy czas nie wymagać remontów.

Nowe osiedla i budynki są wyposażone w rozwiązania, które trudno znaleźć w starszym budownictwie, np. garaże podziemne, windy na każdej kondygnacji, komórki lokatorskie, energooszczędne oświetlenie, stacje do ładowania pojazdów elektrycznych czy infrastrukturę dla rowerów.

Jak szukać mieszkania?

Zakup mieszkania jest złożonym procesem, który wymaga zainwestowania czasu, zbadania potrzeb i preferencji oraz określenia możliwości finansowych. Dlatego przed przystąpieniem do poszukiwania nowego mieszkania pierwszym krokiem jest udzielenie odpowiedzi na pytania: „Ile metrów kwadratowych powinno mieć mieszkanie? Ile pomieszczeń? Co jest dla mnie ważne w lokalizacji usytuowanej inwestycji mieszkaniowej?”. Należy również przeprowadzić kalkulację środków, a w razie potrzeby sprawdzić zdolność kredytową, by zweryfikować, czy nas stać na mieszkanie z naszych marzeń.

Ważne jest też, aby osiedle miało pełną infrastrukturę, dostęp do sklepów, szkoły, przedszkola, przychodni, apteki i przystanku autobusowego, oraz umożliwiało szybki dojazdem do centrum i innych punktów strategicznych. Uwagę zwracają miejsca wyróżniające się bezpieczeństwem, gdzie można spędzać czas z dziećmi lub wybrać się na popołudniowy spacer, co idzie w parze z dostępem do natury. To znajdziemy w nowo budowanej inwestycji Osiedle Natura Park.

Wybierz mieszkanie na Osiedlu Natura Park

Jeżeli wiesz już, jakie jest Twoje wymarzone mieszkanie – zapoznaj się z ofertą Osiedla Natura Park. W sprzedaży są już mieszkania w drugim budynku inwestycji. To mieszkania 1-,2-, 3- i 4-pokojowe (w metrażu od 25,16 mkw. do 68,37 mkw.), każde z balkonem, ogrodem lub tarasem. Są one wyposażone w światłowód i optymalnie nasłonecznione.

W budynkach znajdą się garaże podziemne, komórki lokatorskie, a także  stacje do ładowania samochodów i rowerów elektrycznych. Osiedle jest położone w pobliżu terenów zielonych, co umożliwia relaks w otoczeniu natury. Rozwinięta infrastruktura (przystanek autobusowy, przychodnia, apteka, sklepy, szkoła, przedszkole) zapewnia wszystko, co potrzebne do życia na co dzień. Jeśli zechcesz wybrać się do centrum Rzeszowa – możesz to zrobić łatwo i szybko, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij