Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Rynek pierwotny
  • [Katowice] Marcinkowskiego 11 – wygodne mieszkania blisko centrum i uczelni

[Katowice] Marcinkowskiego 11 – wygodne mieszkania blisko centrum i uczelni

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Marcinkowskiego 11 to nowa inwestycja położona tuż przy centrum Katowic, w świetnie skomunikowanym punkcie. W budynku znajdą się kompaktowe mieszkania, idealne dla studentów i młodych osób pracujących, ceniących bliskość uczelni, miejsc pracy i atrakcji miejskiego życia.

Inwestycję realizuje VI-INWESTYCJE CL sp. z o.o. s.k. Jej ukończenie przewidziane jest na marzec 2021 r. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Zobacz szczegóły inwestycji Marcinkowskiego 11

Budynek i mieszkania

Marcinkowskiego 11 to sześciopiętrowy budynek wyposażony w cichobieżne windy, podziemną halę garażową, miejsca postojowe naziemne oraz komórki lokatorskie. Mieszkańcy będą mogli także korzystać z szybkiego internetu światłowodowego.

Większość lokali w budynku to mieszkania 1- i 2-pokojowe, o metrażach od 33 do 46 mkw. Są one świetną propozycją dla studentów, singli i młodych rodzin, a także jako inwestycja pod wynajem. W przypadku kawalerek jest możliwość wydzielenia sypialni, a także połączenia dwóch lokali w jedno większe mieszkanie. Dostępne są także mieszkania 3- i 4-pokojowe, a także jedno 5-pokojowe (na najwyższej kondygnacji). Wszystkie mieszkania są wyposażone w balkony o zróżnicowanych powierzchniach – od 2 do 32 mkw.

Doskonała lokalizacja

Dużym atutem inwestycji jest przede wszystkim łatwy dostęp do uczelni i miejsc pracy. Na Uniwersytet Ekonomiczny można dojść pieszo w ciągu 10 minut, a na Uniwersytet Śląski – dojechać 4 przystanki tramwajem. Na inne uczelnie można również dotrzeć komunikacją miejską w ciągu 10-15 minut. Mniej więcej w tym samym czasie dojedziemy do katowickich centrów biurowych. Bliskość przystanków komunikacji publicznej (150 m) oraz głównych dróg Katowic zapewnia szybki i dogodny dojazd do innych części miasta oraz całej aglomeracji, a także do innych miejscowości w Polsce.

W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajduje się wszystko, co niezbędne w życiu codziennym: sklepy, supermarkety, szkoły, przedszkola, żłobek, punkty usługowe i medyczne, a także miejsca aktywnego wypoczynku, w tym ośrodek sportowy "Słowian".

Centrum Katowic daje liczne możliwości spędzania czasu wolnego. Znajdują się tam liczne obiekty kulturalne, lokale gastronomiczne i galerie handlowe. Do wielu z nich można dotrzeć pieszo.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij