Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Rynek pierwotny
  • [Karpacz] Panorama Karkonoszy – apartamenty wypoczynkowe z widokiem na Śnieżkę

[Karpacz] Panorama Karkonoszy – apartamenty wypoczynkowe z widokiem na Śnieżkę

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Apartamenty Panorama Karkonoszy w Karpaczu są świetną inwestycją pod wynajem. Ich atrakcyjna lokalizacja i dostęp do wielu udogodnień zapewnią duże zainteresowanie najemców i wysokie zyski z najmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Budynki i apartamenty

Apartamenty Panorama Karkonoszy to 2 budynki z 6 kondygnacjami naziemnymi i 1 podziemną. W inwestycji znajdą się: rowerownia, narciarnia, komórki lokatorskie, nowoczesne windy oraz parking podziemny i naziemny. Nabywcy mieszkań pod wynajem mają też zapewnioną kompleksową obsługę najmu przez operatora – szukanie najemców, przyjmowanie ich, rozliczanie opłat, sprzątanie lokali.

Apartamenty są 1-, 2- i 3-pokojowe, o powierzchni od 28 do 47 mkw. Zapewniają wspaniały widok na Karkonosze i Śnieżkę. Każdy z nich będzie wyposażony w balkon, taras bądź ogródek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych apartamentów i do ich rezerwacji.

Zobacz szczegóły inwestycji Panorama Karkonoszy

Lokalizacja

Apartamenty Panorama Karkonoszy znajdują się przy ul. Kąpielowej, tuż przy Hotelu Gołębiewski, w cichej, zielonej okolicy. Mieszkańcy i goście apartamentów mogą korzystać z udogodnień hotelu, m.in. basenu, kręgielni i aquaparku. Pobliskie stoki narciarskie, szlaki turystyczne i ścieżki spacerowe dają dużo możliwości uprawiania sportów i organizowania wycieczek. Dużym ułatwieniem dla narciarzy jest także nowy wyciąg na Małą Kopę, który może zabrać cztery osoby naraz. W okolicy dostępne są też liczne sklepy, restauracje i kawiarnie.

Karpacz jest znanym ośrodkiem turystycznym, który zapewnia świetne warunki do uprawiania sportów (m. in. jazdy na nartach i na rowerze), a także do organizowania wycieczek. Jest to dogodny punkt wypadowy do wypraw w Karkonosze. Można tam także zwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki, w którym znajduje się wiele ciekawych eksponatów związanych z kulturą fizyczną, turystyką i krajoznawstwem. Jeśli chodzi o zabytki, jednym z bardziej interesujących jest XIX-wieczny Kościół Górski Naszego Zbawiciela, zwany również Świątynią Wang, uznawany za najstarszy kościół drewniany w Polsce.

 

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez 5 milionów użytkowników miesięcznie, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij