[Karpacz] Panorama Karkonoszy – apartamenty wakacyjne z widokiem na Śnieżkę

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Oferujemy apartamenty w Karpaczu, które są świetną inwestycją pod wynajem. Ich atrakcyjna lokalizacja i dostęp do wielu udogodnień zapewnią duże zainteresowanie najemców i wysokie zyski z najmu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Budynki i apartamenty

Apartamenty Panorama Karkonoszy to 2 budynki z 6 kondygnacjami naziemnymi i 1 podziemną. W budynkach mają się znaleźć: rowerownia, narciarnia, komórki lokatorskie oraz parking podziemny i naziemny. Nabywcy mieszkań pod wynajem mają też zapewnioną kompleksową obsługę najmu przez operatora – szukanie najemców, przyjmowanie ich, rozliczanie opłat, sprzątanie lokali.

Apartamenty są 1-, 2- i 3-pokojowe, o powierzchni od 28 do 47 mkw. Każdy apartament ma mieć balkon, taras bądź ogródek.

Zobacz szczegóły inwestycji Panorama Karkonoszy

Lokalizacja

Apartamenty Panorama Karkonoszy znajdują się przy ul. Kąpielowej, tuż przy Hotelu Gołębiewski. Takie położenie zapewnia ich mieszkańcom i gościom wspaniały widok na Karkonosze i Śnieżkę. Sąsiedztwo hotelu umożliwia im korzystanie z jego udogodnień, m.in. basenu i aquaparku. Pobliskie stoki narciarskie, szlaki turystyczne i ścieżki spacerowe dają dużo możliwości uprawiania sportów i organizowania wycieczek. Dużym ułatwieniem dla narciarzy jest także nowy wyciąg na Małą Kopę, który może zabrać cztery osoby naraz. Dostępne są też liczne sklepy, restauracje i kawiarnie.

Jeśli chodzi o atrakcje Karpacza, poza uprawianiem sportów i podziwianiem krajobrazów można tam także zwiedzić zabytki i muzea – m.in. XIX-wieczną drewnianą Świątynię Wang, Muzeum Sportu i Turystyki oraz Muzeum Zabawek.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij