[Gliwice] Ogrody Królowej Bony etap IV

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Inwestycja Ogrody Królowej Bony Etap IV to prestiżowy projekt charakteryzujący się znakomitą lokalizacją w sercu gliwickiej starówki, w bliskim sąsiedztwie gliwickiego rynku.

Projekt obejmuje trzy modernistyczne wielorodzinne budynki o nowoczesnej bryle wraz ze starannie zaplanowaną zielenią z elementami małej architektury. Budynki wykończone zostaną najwyższej jakości materiałami z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewniający inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Detale na elewacji nawiązywać będą do istniejącego zabytkowego budynku Bony 13, poprzedniego etapu inwestycji.

Zobacz szczegóły inwestycji Ogrody Królowej Bony Etap IV

Mieszkając w Ogrodach Królowej Bony można korzystać ze wszystkich plusów życia w centrum miasta, gdyż inwestycja znajduje się blisko kluczowych obiektów, takich jak Rynek, Katedra św. Apostołów Piotra i Pawła.

Jest to pierwsza na Śląsku inwestycja mieszkaniowa, w ramach której powstanie Tężnia Solankowa. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli wytworzyć w najbliższym otoczeniu specyficzny mikroklimat, którego dobroczynne właściwości będą służyć zdrowiu i samopoczuciu mieszkańców.

Dla najmłodszych zaprojektowany został plac zabaw, który będzie idealnym miejscem do zabawy i wypoczynku.

W ofercie posiadamy 170 przestronnych mieszkań, 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni (od 24 mkw. do 68 mkw.) z przestronnymi tarasami i balkonami. Wszystkie mieszkania posiadają przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń. Dodatkowym atutem jest oferta miejsc parkingowych i komórek w garażu podziemnym.

Ogrody Królowej Bony Etap IV to miejsce w samym centrum miasta, jednocześnie w otoczeniu zieleni, która zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania, idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Powyższe aspekty świadczyć będą o nietuzinkowości tej inwestycji.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij