[Gdynia] Nowe, prestiżowe osiedle domów jednorodzinnych

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W Gdyni powstanie nowe osiedle składające się z 23 budynków, w których zamieszka 46 rodzin. To jedna z największych tego typu inwestycji w mieście. Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zrealizuje deweloper Willbud, pomiędzy ulicami Kormorana a Suchą w Wiczlinie.

Nowe osiedle składać się będzie z dwóch typów budynków – Grand House Comfort i Premium. Domy o powierzchni 125 oraz 139 mkw. charakteryzują się prostą, nowoczesną bryłą ze skośnymi dachami. Będą wyposażone w garaż oraz dodatkowe miejsce parkingowe na podjeździe. Wersja Premium posiadać będzie dodatkowo panoramiczne okno w kuchni i elewację wykończoną klinkierem.

Zobacz inwestycje dewelopera Willbud

Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby stały się miejscem relaksu dla przyszłych mieszkańców, stąd duże i jasne wnętrza, kominek na chłodniejsze wieczory oraz duży prywatny ogród o powierzchni 400–500 mkw. Na piętrze, w zależności od potrzeb klienta, może pojawić się duża wygodna sypialnia, przestronna łazienka, kilka pokoi dla dzieci, czy dodatkowe miejsce do ćwiczeń lub pracy. Jeżeli to będzie mało, można dodatkowo zaadaptować obszerny strych.

Chwarzno-Wiczlino to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdyni, nie tylko ze względu na dynamikę powstających tutaj osiedli, ale także infrastrukturę. W ostatnich latach oddano do użytku nowy budynek liceum. W planach jest także budowa basenu. Realizowany jest bulwar wzdłuż Potoku Wiczlińskiego oraz liczne inwestycje drogowe – Trasa Kaszubska wraz z rozbudową węzła Karwiny oraz Obwodnica Witomina, które zdecydowanie ułatwią komunikację z centrum Gdyni oraz resztą metropolii.

Willbud z Gdyni to doświadczony pomorski deweloper, który posiada już jedną ukończoną inwestycję domów w tej samej dzielnicy. Obecnie realizuje także inwestycję Janowo Park składająca się z 10 budynków wielorodzinnych na granicy Rumi i Gdyni.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij