Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Gdynia] Kameralne domy – Kombatantów 18

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Zamieszkaj w nowym domu w kameralnej inwestycji w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, blisko morza i zieleni. Planowany termin realizacji to II kwartał 2024 r. Za realizację inwestycji odpowiada Portal sp. z o.o. Zapraszamy do rezerwowania domów.

Zobacz szczegóły inwestycji Kombatantów 18

W inwestycji znajdzie się 8 dwupiętrowych domów w zabudowie szeregowej. Będą miały one metraże od 185,37 do 198,83 mkw. W każdym z nich znajdą się: dwie łazienki, WC, taras, piwnica, salon z aneksem kuchennym, a także cztery oddzielne pokoje, które w miarę potrzeb można wykorzystać na sypialnie, pokój dla dzieci czy gabinet do pracy. Domy będą również wyposażone w garaże (w bryle budynku), pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz ogródki.

Lokalizacja

Redłowo jest atrakcyjnym miejscem do życia ze względu na bliskość morza, plaży i zielonych terenów rekreacyjnych. Otoczenie zachęca do spacerów – w pobliżu znajdują się m.in. rezerwat Kępa Redłowska, Polanka Redłowska i Klif Orłowski.

W sąsiedztwie inwestycji można znaleźć restauracje, kawiarnie, sklepy, super- i hipermarkety (Biedronka, Auchan), placówki medyczne, przedszkola i szkoły, a także Centrum Nauki Experyment z wystawą interaktywną oraz warsztatami i pokazami z różnych dziedzin nauki.

Redłowo charakteryzuje się też dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną. Łatwy dojazd do innych rejonów Trójmiasta umożliwiają autobusy, trolejbusy i Szybka Kolej Miejska.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij