Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Gdańsk] Zagaje – nowa inwestycja Pomorskich Domów

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Zagaje to kameralna inwestycja, która powstaje w Gdańsku w dzielnicy Ujeścisko, na rogu ulic Warszawskiej i Białostockiej. Ma być gotowa do zamieszkania w I kwartale 2023 roku. Za realizację inwestycji odpowiada trójmiejski deweloper Pomorskie Domy.

Komfortowe mieszkania

W budynku znajdzie się 47 wygodnych 2- i 3-pokojowych mieszkań o powierzchniach od 32 mkw. do 66 mkw., o zróżnicowanych rozkładach. Wszystkie lokale na parterze będą miały piękne zielone ogrody, a te na wyższych kondygnacjach – słoneczne balkony.

Zapoznaj się z ofertą dostępnych mieszkań w inwestycji Zagaje. Zainteresowanie jest wysokie, więc zarezerwuj już dziś.

Zobacz szczegóły inwestycji Zagaje

Wygoda i dbałość o szczegóły

W obiekcie znajdą się praktyczne komórki lokatorskie, rowerownia oraz cichobieżna winda. Mieszkańcy będą mieli także parking do swojej wyłącznej dyspozycji.

Budynek będzie się charakteryzował dopracowaną estetyką podkreślającą jego związek z naturą – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Jako element dekoracyjny elewacji i klatki schodowej zostanie wykorzystane drewno. Podłogi będą wyłożone gresem, a ściany zostaną ozdobione taflami luster i grafikami nawiązującymi do natury.

Otoczenie budynku będzie umożliwiało relaks i odpoczynek wśród zieleni. Do istniejących drzew zostaną dodane dodatkowe nasadzenia, w tym piękne ogrody deszczowe. Mieszkańcy będą mogli spędzać czas wolny w niewielkim parku.

Doskonała lokalizacja

Położenie inwestycji zapewnia jej łatwy dostęp do najważniejszych ciągów komunikacyjnych (Alei Armii Krajowej, Alei V. Havla, Alei P. Adamowicza, a także Obwodnicy Trójmiasta), przez które przebiega wiele linii autobusowych. Wkrótce będzie także nowa linia tramwajowa, dzięki której dojazd do centrum miasta stanie się szybszy i wygodniejszy.

W samej dzielnicy Ujeścisko znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania – szkoły podstawowe, przedszkola, żłobki, liczne punkty handlowe i usługowe, a także tereny zielone (w tym Jar Wilanowska), siłownie miejskie i ścieżki rowerowe.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij