[Gdańsk] Gdzie warto zamieszkać – Region Portowo-przemysłowy

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W tym obszarze Gdańska dominuje rynek wtórny. Nie znaleźliśmy tu żadnych większych inwestycji deweloperskich. Nie oznacza to jednak, że jest to region bez potencjału.

 

Analiza dzielnic: Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi

Stogi w dużej części składają się z rodzinnych ogródków działkowych, ale nie brak tam także terenów, które – jeśli tylko znaleźliby się inwestorzy – mogłyby służyć za doskonałe miejsce inwestycji deweloperskich, i to nawet tych z wyższej półki.

Plaża Stogi ma bardzo dobre połączenie tramwajowe z centrum miasta. Poza tym obszar opanowany jest, jak sama nazwa mówi, przez przemysł i duże inwestycje.

Tutaj mieści się jeden z najpiękniejszych stadionów w Europie – PGE Arena, która była świadkiem Euro 2012, a na co dzień gości piłkarzy Lechii Gdańsk. Tu swoją siedzibę mają Międzynarodowe Targi Gdańskie, Energa, Rafineria Lotos oraz wiele innych firm.

Nowy Port natomiast z pewnością do najbardziej prestiżowych w Gdańsku nie należy i wielkiego boomu deweloperskiego w tych okolicach nie powinniśmy się spodziewać.

 

Zobacz wszystkie inwestycje w Gdańsku i okolicach

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij