[Gdańsk] Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Na liście trójmiejskich inwestycji mieszkaniowych pojawił się właśnie nowy projekt – Admiral. Za tę realizację odpowiada firma Pomorskie Domy, która chce wybudować w jej ramach 28 przestronnych mieszkań.

Trzykondygnacyjny budynek Admiral powstanie w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Junony. – Admiral wybudowany zostanie bardzo blisko nowego ronda przy ulicy Zeusa, pomiędzy ulicami Antygony i Junony. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji. Dodatkowo, zaledwie parę kroków dzieli to miejsce od przystanku kolejki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej – wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży domów i mieszkań firmy Pomorskie Domy.

Zobacz szczegóły inwestycji Admiral

W ofercie Admiral dostępne będą dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 30 m² do 71 m². Dla miłośników zieleni i wypoczynku na świeżym powietrzu deweloper przygotuje mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Każdy lokal na wyższej kondygnacji będzie miał duży balkon. Admiral wyposażony będzie w dużą halę garażową z miejscami parkingowymi. Przewidziano także komórki lokatorskie (na poziomie -1 i 0).  –  Dodatkowe miejsca postojowe zostaną przygotowane także przed budynkiem, na grodzonym terenie. Admiral zostanie odpowiednio ogrodzony i oświetlony  – dodaje Dariusz Malottke.

Zwarta, jednorodna bryła budynku prezentuje się ciekawie i atrakcyjnie. Elementy, które zasługują na szczególną uwagę, to mansardowy dach i liczne zdobienia na elewacji: cegła klinkierowa oraz detale ze szkła i stali. Na klatce schodowej nie zabraknie szlachetnego drewna i kamienia w starannie dobranej kolorystyce. –  Przykładamy dużą wagę do wystroju części wspólnych. Będzie tu wiele gustownych dodatków, jak choćby duże płaszczyzny szkła, piękne grafiki na posterach czy świetnie zaaranżowane i wykonane wejście do budynku – zaznacza Malottke.

Prace budowlane już ruszyły i mają się zakończyć w czerwcu 2019 roku. Jeśli ktoś już teraz poszukuje lokalu, deweloper ma jeszcze kilka wolnych mieszkań w budynku Meritum (ul. Antygony). – Ten projekt jest niemal gotowy, klucze do mieszkań będziemy przekazywać w ciągu najbliższych tygodni  – dodaje kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij