[Gdańsk] Pomorskie Domy kończą budowę Meritum w Gdańsku

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Trójmiejski deweloper – firma Pomorskie Domy – kończy prace budowlane inwestycji mieszkaniowej Meritum w Gdańskiej Osowej.

Szukasz mieszkania w Trójmieście? Sprawdź koniecznie ten adres: Meritum, ul. Antygony. Budowa tego projektu jest już na ukończeniu, a w ofercie pozostało jeszcze kilka naprawdę wartych uwagi mieszkań.

Budowa Meritum rozpoczęła się w lutym tego roku i od samego początku przebiega wyjątkowo sprawnie. Gotowa jest już między innymi elewacja budynku wraz z ozdobną okładziną wykonaną z najwyższej jakości drewna, cedru kanadyjskiego. Pięknie prezentuje się mansardowy dach w kolorze grafitowym, a także same mieszkania – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży mieszkań w firmie Pomorskie Domy, która odpowiada za to przedsięwzięcie. W każdym z nich gotowe są już wszystkie instalacje, tynki, posadzki, lokale są więc gotowe do pełnej prezentacji.

Zobacz szczegóły inwestycji Meritum

W Meritum powstaną łącznie 32 komfortowe mieszkania o powierzchniach między 25 m2 a 63 m2. Choć spora część z oferowanych lokali znalazła już swoich nabywców, w ofercie pozostaje nadal wiele atrakcyjnych lokali, między innymi – ładne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Taki ogród to wręcz idealne miejsce na popołudniowe spotkanie w gronie rodziny czy najbliższych znajomych – zapewnia Dariusz Malottke.

Warto dodać, że w Meritum dostępna będzie praktyczna hala garażowa, komórki lokatorskie oraz praktyczne boksy na akcesoria samochodowe. Dodatkowo, cały teren wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany: teren będzie ogrodzony, odpowiednio oświetlony oraz obsadzony bujną zielenią. Zgodnie z planem, budynek Meritum ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2018 roku, ale wiele wskazuje na to, że termin ten będzie znacznie krótszy i mieszkania trafią szybciej w ręce przyszłych właścicieli.

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja dla przyszłych mieszkańców Meritum: na liście nowych inwestycji drogowych do realizacji w Gdańsku Osowej pojawiła się ostatnio ulica Nowy Świat, a dokładnie – 500-metrowy odcinek tej drogi, który połączy ulicę Wodnika z ulicą Zeusa. Na budowie nowej drogi z całą pewnością skorzystają przyszli mieszkańcy budynku Meritum. Każdy, kto zamieszka przy ulicy Antygony, będzie mógł prędko dotrzeć do ulicy Wodnika, a stamtąd do obwodnicy Trójmiasta. Nowa droga będzie wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem, które dodatkowo podnosi wartość tej lokalizacji. Warto też wspomnieć, że zaledwie kilkaset metrów dzieli Meritum od nowego przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Osowa. Z tego miejsca można bardzo szybko dostać się choćby do centrum Gdyni lub dalej, na Kaszuby, w sam raz na weekendowy rodzinny wyjazd – dodaje Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

 

Opracował:
Tomasz Kulpa

promo-domo.pl

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij