[Gdańsk] Pomorskie Domy budują apartamenty nad morzem

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Trójmiejski deweloper, firma Pomorskie Domy, prowadzi budowę nowego apartamentowca. Budynek Navio, który powstaje tuż przy plaży, ma być gotowy do zamieszkania w II kwartale przyszłego roku.

Navio k to kameralny projekt mieszkaniowy zlokalizowany u zbiegu ulicy Hallera i Nadmorski Dwór, zaledwie 600 metrów od plaży w Gdańsku Brzeźnie. Na czterech naziemnych kondygnacjach powstaną 24 starannie zaprojektowane apartamenty o powierzchniach od 34 do 68 m2. Każdy z lokali wyposażony zostanie w duży balkon, a apartamenty na najwyższej kondygnacji w wyjątkowe tarasy wypoczynkowe – wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Zobacz szczegóły inwestycji Navio

Na każde z pięter budynku Navio będzie można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji będzie w przyszłości ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany. – Klatki schodowe ozdabiać będą elementy dekoracyjne wykonane ze szlachetnego drewna, a cały wystrój nawiązywać będzie do nazwy naszego projektu, czyli dalekomorskiej nawigacji – dodaje przedstawiciel dewelopera.

Realizację inwestycji rozpoczęto pod koniec kwietnia tego roku. Na początek – wyburzono stojący na działce pustostan (były nocny klub). W ciągu dwóch kolejnych miesięcy deweloperowi udało się wznieść halę garażową i parter nowego budynku. – Prace budowlane idą niezwykle sprawnie, dokładamy wszelkich starań, by Navio był gotowy na czas, czyli do końca drugiego kwartału 2020 roku – mówi Dariusz Malottke. I dodaje: – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, można ją znaleźć na naszej stronie internetowej. Oczywiście, zapraszamy także do naszego biura sprzedaży, w którym można porozmawiać na temat wybranych lokali, poznać szczegóły dotyczące standardu i dokładne ceny poszczególnych apartamentów.

Nie ma co kryć – na wizualizacjach Navio wygląda naprawdę imponująco, doskonale prezentują się także części wspólne budynku. Warto też dodać, że dodatkową zaletą inwestycji jest, położony tuż obok, największy trójmiejski park – Park im. Reagana. Nadmorskie położenie nie oznacza przy tym, że mieszkańcy Navio muszą rezygnować z z zalet miejskiego życia – Brzeźno to doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska, z łatwym dostępem do centrum miasta, czyli Śródmieścia czy Gdańska Wrzeszcza. Równie szybko można stąd dotrzeć także do Sopotu, Gdyni czy krajowej trasy nr 7 oraz autostrady A1.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij