Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Gdańsk] Otwarcie biura sprzedaży Javorova już 23 kwietnia!

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Szukacie nowego M i miejsca do życia w Trójmieście? Cenicie spokój i bezpieczeństwo? Jeżeli tak, nie może Was zabraknąć na sobotnim otwarciu Biura Sprzedaży inwestycji Javorova przy ulicy Jaworowej w Gdańsku.

Zobacz szczegóły inwestycji Javorova

Doradztwo, dobra atmosfera, konkursy i upominki — to czeka na każdego, kto odwiedzi nasze modułowe biuro Javorova na terenie inwestycji.

Przez całą sobotę 23 kwietnia, od godziny 10:00 do 18:00, doradcy Bravo Developer będą opowiadać gościom o nowym, wyjątkowym osiedlu, na które będą składały się dwa kameralne budynki wykończone niczym w segmencie premium, usytuowane w dolince 15 minut od centrum.

Uczestnicy poznają możliwości inwestycji, jej otoczenie i sposób wykonania. Będą mogli zapytać o najdrobniejszy szczegół oraz uzyskają pomoc w podjęciu kluczowych decyzji. Każdy, kto w tym dniu zdecyduje się podpisać umowę rezerwacyjną, otrzyma w prezencie bardzo dobrej jakości ciśnieniowy ekspres do kawy!

To nie wszystko. Przygotowaliśmy jeszcze inne niespodzianki:

  • KONKURS „HASŁO DLA JAVOROVEJ” – z nagrodą w postaci dwuosobowego vouchera na pobyt z pełnym wyżywieniem w pięknym Pałacu Łebunia;
  • powitalny pakiet praktycznych upominków dla każdego odwiedzającego.

Przyjedź lub przyjdź na Jaworową i poznaj z nami adres, który warto odkryć.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij