[Gdańsk] Nowe mieszkania – inwestycje BOTANIKA i CENTAURA

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: BOTANIKA /materiały prasowe dewelopera

W gdańskiej dzielnicy Osowa powstają obecnie dwie nowe inwestycje mieszkaniowe, odpowiada za nie deweloper Pomorskie Domy. Oba projekty mają być gotowe w przyszłym roku. Przyjrzyjmy się im bliżej…

Botanika, której realizację rozpoczęto przy w Gdańsku przy ulicy Izydy w maju bieżącego roku, powstaje dwuetapowo – do końca marca przyszłego roku deweloper przekaże do użytku 16 mieszkań przygotowywanych w ramach pierwszego etapu. Prace budowlane są już bardzo zaawansowane – na budynku układana jest obecnie piękna, zdobiona drewnem, elewacja.

Drewniane fragmenty pojawią się na wszystkich czterech ścianach Botaniki, w tej chwili trwają prace nad przygotowaniem ich na południowej i zachodniej części. Są wykonane z cedru kanadyjskiego, to drewno bardzo wysokiej jakości, o wyjątkowej barwie – wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży Pomorskich Domów.

Intensywne prace trwają także przed budynkiem, gdzie robotnicy rozpoczęli wytyczanie wewnętrznego układu drogowego i parkingowego.

Zakończyliśmy już tynkowanie ścian we wszystkich mieszkaniach. Oczywiście, wcześniej przygotowana została cała instalacja elektryczna i hydrauliczna w tych lokalach. Obecnie trwają roboty związane z wykończeniem części wspólnych, w tym klatek schodowych. Zgodnie z naszym pomysłem, będą one nawiązywać do nazwy tej inwestycji, Botaniki, nie zabraknie więc zieleni i elementów dekoracyjnych w kolorach drewna – dodaje Malottke.

Zobacz szczegóły inwestycji BOTANIKA w Gdańsku

 

CENTAURA / materiały prasowe dewelopera
CENTAURA / materiały prasowe dewelopera

 

Od miesięcy trwa też budowa drugiej z inwestycji Pomorskich Domów – projektu Centaura (ul. Centaura). Ściany nośne tego budynku są już wymurowane, gotowe są już także niemal wszystkie ściany działowe w poszczególnych mieszkaniach. Obecnie fachowcy montują stolarkę okienną. Przedstawiciel inwestora zapewnia, że mieszkania przy Centaura trafią do rąk przyszłych właścicieli do końca II kwartału 2017 roku.

Nie ma co kryć – dobre tempo prac w Pomorskich Domach napędza doskonała sprzedaż. Już dziś I etap Botaniki został niemal w całości skomercjalizowany (w ofercie pozostały już tylko 2 spośród 16 dostępnych pierwotnie mieszkań), podobnie rzecz ma się z Centaura – deweloper sprzedał już ponad połowę z 25 dostępnych w tej inwestycji lokali.

Cieszymy się, że nasze inwestycje budzą tak duże zainteresowanie. Myślę też, że duży wpływ ma na to kameralny charakter naszych propozycji. Są niewielkie, co gwarantuje spokój, ciszę, komfort. W odpowiedzi możemy zagwarantować naszym klientom, że ich mieszkania będą wybudowane naprawdę solidnie i fachowo – zapewnia Dariusz Malottke.

Zobacz szczegóły inwestycji CENTAURA w Gdańsku

 

Deweloper Pomorskie Domy zrealizował w ostatnich latach kilka ciekawych projektów mieszkaniowych, m.in. Mały Port, kameralną inwestycję z 12-mieszkaniami przygotowaną w gdańskiej Osowej. Ta dzielnica to z resztą stałe miejsce realizacji inwestycji Pomorskich Domów – powstały tu m.in. piękne Wille Konkordia i Jutrzenki.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij